Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zeytinli Rock Fest

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Arkadaslar..

15-16-17 Temmuz Tarihlerinde Zeytinli/Edremit/Balıkesir'de Olucak 3 Günlük Rock Festivali Harika Olucak Diye Bekliyorum. Tamamen Türk Gruplarla Yüklü Olup, Kamp Alanıda Sahilde Hizmetimize Sunulucaktır. Rockrepublic'ten bile daha iyi organizasyon, duydunuzmu bilmiyorum ama bende bugun bir yerde afişi gördüm.

Biletler ne kadarmı?
Bilet yok, biletsiz katılıyorsunuz, 3 gün ve kamp ücretsiz.
Sunulan aktiviteler; İnsan langırtı, paintball, tenis, basketbol, havuz, deniz, aqua.
(Aklımda kalanlar)

Gruplar:
15 Temmuz Cuma:
Moğollar
Kesmeşeker
Yüksek Sadakat
Gevende
Deli
Yolgezer

16 Temmuz C.tesi:
Bulutsuzluk Özlemi
Kitty Solaris
Barış Akarsu
Çamur
Catafalque
Repetoire Dogs

17 Temmuz Pazar:
Kargo
Işığın Yansıması
Zardanadam
Karakedi
Pillibebek
Pin-up[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Kamp Alanı ve Sahne Özel Altınkum Sahilinde Olucak.
Yazmayı Unuttum.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıntılı bilgi: http://www.zeytinlirockfest.com

[spo1=Kamp alanı krokisi][/spo]

[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
[Bu mesaj Mayhem tarafından 11 Temmuz 2005 05:23 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Bende gidicemde, gitmem arkadaşıma bağlı, arkadaşım gelirse ordayım, gelmez ise tek başıma gelmem =)[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Asena evet güzel vokalist'dir. Parçalarını söylerken kendini kaptırışı var bide çok hosuma gidiyor..

Aslında ben konsere sırf, yolgezer ve pilli bebek için gidiyorum =)[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...