Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOTOR 2 sith lords

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

ya oyunu TAM olarak nasıl silebilirim? durum şöyle
oyunu aldım arkadaşımdan dün akşam yüklüyodum bilgisayar güzel bir cillopluk yapıp kendini restartladı (son zmaanlarda sık sık yapıyo virus var heralde) ben de sonra yüklerim dedim. bugün yükliym diye koydum setupa basmama rağmen uninstall çalıştırılamadı dedi (tabi o da installshield wizarda bağlı otomatik ayarlanıo). yani oyunu tam olarak bi uninstall yapmam lazım bi şekilde. c'den vs. sildim ama hala denetim masasındaki program ekle-kaldır bölümünde küçük bir parça şeklinde duruyo nası silebilirim?[signature][hline]^Dallas Mavericks^
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer bir sorunu bende yaşadım. Silent Hill2 nin yarısında elektrik gitti geldi. Açtığımda oyu yüklü gözüküyor ama ne oynanıyor ne siliniyor. Bu gibi durumlarda format yaa kullanıyorsan Ghost gibi programlar iş yapar ancak sanırım. Ya da varsa bir yolu bende bilim :D

BU ARADA GENE YAZİM: BU OYUNDA İLKİ GİBİ ŞEHİRLER VAR DİMİ: SÜREKLİ GALAKSİDE DÖVÜŞE GİRMİCEZ? BEN DAHA İLK BÖLÜMÜ BİTİRMEDİM![signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

sanki ilk oyunun grafikleri daha iyi gibiydi
4x aa felan açmazsan mal gibi oluyor oyun.

Bütün dialogları seslendirmek gibi bir fantaziyi gene yapmışlar.Film tadın da olmuş oyun.Oturup dialogları izliyorsun.Bu açıdan mökemmel bi oyun olmuş.[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir... Haydi kafalar Telekoma
Sosyal ağlarda paylaş

lanet oyun 4. cd yüklemenin sonlarında hata veriyor ve o ana kadar yükledigi herşeyi de siliyor beraberinde çıldırıcam.. Acaba asdece 4. cdyi cekebilecegim bisey biliyomusnuz? delircem =( oynamak istiyorum[signature][hline]Fuck what I said it dont mean shit now
Fuck the presents might as well throw em out
Fuck all those kisses it didnt mean jack
Fuck you, you ho, I dont want you back

Sosyal ağlarda paylaş

said:
John_Petrucci, 16 Şubat 2005 18:07 tarihinde demiş ki:
save dosyalarının boyutu 25 mb civarında =))

Woahhh. Yuh hiç dikkat etmemişim. 2 slot kullansam iyi olacak o zaman. Bilgisayar çabucak dolmasın :D[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bi şey sorucam. şimdi benim light masterken, +3 str alıyordum; jedi guardian başlamıştım oyuna. sonra işte olaylar gelişti ve ben jedi master oldum, şu an orada +3 wisdom gösteriyor. acep ben hem str hem de wisdom mi aliyorum bonus olarak? çünkü str 25 şu an ve basei 16. hesaplıyorum hesaplıyorum 2-3 str boşta kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorunum var takıldım bi yerde:

Nar Shaaddaki refeegu(nasıl yazılıyosa artık) bölgesine gittim ve oradaki exchange headquarterları exchangeye katılmadan öldürdüm. Şimdi ise katılamıyorum(bulamadım daha). Exchangelere başka nerden katılabilirim acaba?[signature][hline]Sonunu düşünen kahraman olamaz

Jerian Flameeye of
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 16 Şubat 2005 14:50 tarihinde demiş ki:
ya oyunu TAM olarak nasıl silebilirim? durum şöyle
oyunu aldım arkadaşımdan dün akşam yüklüyodum bilgisayar güzel bir cillopluk yapıp kendini restartladı (son zmaanlarda sık sık yapıyo virus var heralde) ben de sonra yüklerim dedim. bugün yükliym diye koydum setupa basmama rağmen uninstall çalıştırılamadı dedi (tabi o da installshield wizarda bağlı otomatik ayarlanıo). yani oyunu tam olarak bi uninstall yapmam lazım bi şekilde. c'den vs. sildim ama hala denetim masasındaki program ekle-kaldır bölümünde küçük bir parça şeklinde duruyo nası silebilirim?

Silmekmi!?!?!?! Sen iyimisin bu oyun silinirmi be[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

oh az önce full light olarak bitirdim SWG oynicak olmasam ilerki günlerde dark olarakta bitirmek isterdim.

[spo1=jeriana]Jerian exchangein lideri kalamar kafalı adamı öldürmediğin sürece sorunun yok refugee bölümünde işini bitirince gemine doğru git bişiler oluyo nar chadda çok gıcık zaten[/spo]

[spo2=feat. ve power için tavsiye.]Bu arada lvl 16 civarında pressision mesleğinizi seçiyosunuz krein dan. (weaponmaster, jedi master, jedi watchman) sonrada yaklaşık 10 lvl atlıyorsunuz. level 16 jedi guardian level 10 weaponmaster yazıyodu yani bitirdiğimde oyunu. yani featlarınızı ve force larınızı ona göre ayarlayın. [/spo][signature][hline]Alomatik_2k
Üye - ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...