Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedi sahipleri hangi kedi kumunu ve mamasını kullanıyor ?

Perkins

Öne çıkan mesajlar

Mama olarak Pro Plan'dan asla vazgecmem ama kalıcı bır kum bulamadım.Genelde Amiral kullanıyorum.Alice'de oldukca ıyı.Gecenlerde Cat's Best Okö Plus adında bir kum gordum fiyatı oldukca pahalıydı.Bu kumdan kullanan varmı aranızda ? Cok ıyı oldugu soylenıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mama olarak genelde vet.den aldığımı kullanıyorum.İşim market mamasına düşerse friskies kuru mama alıyorum tavuk suyu ile ıslatıp veriyorum.Whiskes'ı hanımefendi beğenmiyor.

Kum olarakta Alice ultra kedi kumu kullanıyorum.Alice süperden artı bi özelliği varsa dışkının çevresini tamamen kaplıyor haliyle bizde rahat ediyoruz...[signature][hline]www.overtuned.com

Overtuned Modification Club
Sosyal ağlarda paylaş

mamasını özel yapıyoruz, kabak ve ciğer karışımı genel olarak. Sağlıklı olduğunu düşünmekteyiz; nitekim kedimiz 14 yaşında :-)
(bkz: tembeller uzun yaşar)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

bizim karşı komuşuda gazete ve ekmek kullanıyor.

Neyseki ben yettim ciger , sosis , salam artık evde ne varsa veriyorum.

Yanlışmı yapıyorum acaba ?[signature][hline]Image is everything, so play with it.

Owner @ Jeozone - Yer Bilimleri - Su an için sadece Jeofizik

[Bu mesaj magecy tarafından 03 Kasım 2004 03:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hep ciğer veya yaş mama yiyen kedilerde bir süre sonra deri hastalıkları başlar kediler fazla sevmez ama sıklıkla kuru mama vermen lasım kum olarakta benim kedim için farketmezdi hepsinde görüyodu işini[signature][hline]Someone help me
Oh please God help me
They are trying to take it all away
I don't want to die
Time moving slowly
The minutes seem like hours
The final curtain call I see
How true is this?
Just get it over with
If this is true, just let it be
Wakened by the horrid cream
Freed from the frightening dream
Gıcırtılı Dizeler
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
katılıyorum...

ayrıca whiskası da önermem çünkü hayvanlarda bağımlılık yapıp başka hiçbirşeyi yememelerini sağlayan maddeler olduğundan şikayetçi insanlar, ben hiç kullanmamıştım sırf bu söylentiler yüzünden

ayrıca bazı mamalar da araştırmalarında kobay olarak kedileri kullanıyorlarmış tabi bunu bir yere kadar yapmak zorundalar belki ama bir yerlerde bununla ilgili hayvanlara kötü muamele edildiğini okumuştum

netice olarak benim kedim sağken hep ANF veya Hills kullandım ben, yaş mamayı da yine arkadaşların söylediği gibi en fazla haftada 1 kere tatlı niyetine veriyodum :), buz dolabında saklarsanız sorun olmaz, açılmış kutuları da yine orada son kullanım tarihine kadar saklayabilirsiniz[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Pro plan gerçekten güzel bi mama kediler için gayet sağlıklı

Kum olarak beyaztaş ı öneriyorum marka olarak aklımada değil ama normal bi kedi kumu değil beyaz ufak taşlardan oluşuyor bu taşlar dışkıların kokmasını önlüyor ve sidiklerin kurumasını sağlıyor benim evde şuan 6 kedim var ve o kum bana 2 ay yetiyor 1 ay boyunca gidiyor o kum hiç koku yapmadan..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...