Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Myko Client Download & IDM

Mithr

Öne çıkan mesajlar

Myko clienti dün sabah yüklemeye çalıştım %92de hata verdi.Bugun yine denedim %96 da aynı hatayı yine verdi.Artık dellenme aşamasına geldim %96 da beklio prgram hala.Hatayı Verem:
When trying to resume the download (ki resume de etmemiştimdim )got a response from the server that it doesn'T support resuming the download.fln fln
Do u want to download
this file from the beginning?

Bu hatayı başkalarıda görmüse ibmde (internet Download Manager v 4.05) bana yardımcı olabilirmi?Bidaha bastan download etmek istemiyorum.:(
Sosyal ağlarda paylaş

fatih bu linktekinden indirmiş ve çalışıyormuş.
ftp://download2.e-games.com.my/knightonline/KA_v1298_20050527.exe

Mutlaka okunması gereken not : internet explorer ile indir. yardımcı program kullanma. downloadu asla parçalara bölme.[signature][hline] Sorgulanmamış hayat,
Yaşanmamış demektir...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Babam benim gibi 4 defa bozuk dosya indireceğinze internet explorerla 15 saatte indirin bi defa indirin.
Her defasında kabloları kemirme boyutuna geldim.
1-0 olsun bizim olsun hesabı ben 5kb ile indirmeyi deniyeceğim artık.

siz bilirsiniz yani.karşınızda canlı örnek duruyor kurallara uymayan :P[signature][hline] Sorgulanmamış hayat,
Yaşanmamış demektir...

Sosyal ağlarda paylaş

DAP la indirdiğim 2 gün sürüyo LoL.Explorer le indirirsek onu sonu yoktur.İşe gittiğimde annem makineyi kapatır kardeşlerim download ı bilmez kapatır ağlarım.
Du bakalım az kaldı DAP la inmesine.Bu kez bölmeden E-Games in sitesinden indiriyorum.Oda sorun çıkarırsa artık odanın kapısına bir kilit 2 gün makina iptal bir şekilde explorer dan indirecek.

Bu arada internet download manager de neymiş.İndirirken resume support alamıyomu.Zaten alamıyosa hiç indirmem.
Dap RuLLz.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben flash getle deniyorum şimdi
13 saat kaldı :D
hem araç çubuğunda da görünmüyo sadece şöyle sağ tarafta bişey var o kadar. dolayısıyla kardeşin felan kapatamaz. aynı sorun bende de var.
+ downloadu hiç parçalamadım . mirrior search hede hödöyü kapattım. gayet de güzel indiriyor.
dur ss link vereyim
Edit : bi url /url yapamadım ya ehueh :D
http://www.geocities.com/draculavigorous/scroll.jpg[signature][hline]Saniyede 5kb ile Ka indiriyorum. Yaklaşmayın; kurulu bomba gibiyim.

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 11 Temmuz 2005 14:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 11 Temmuz 2005 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...