Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Pixel Art] City Creator Yarışması!

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
City Creator Hakkında Bilgi
City Creator'un Ana Sayfası

City Creator, pixel art'lar ile internet tabanlı şehir yapma programı. 3 ayrı değişik seçenek sunuyor bize. Bunlar; blankton, snoland ve medieville. 3 seçenektede bize verilen alanlar aynı fakat binalar,çatılar,araçlar gibi şeyler değişmekte. Blankton gelişmiş şehirler (new york hatta daha aşmış), medieville göründüğü kadarı ile kale veya orta halli bir köy, snoland ise kar altında bulunan yada günümüz antertikası :-p
Kullanılan pixel artlar çok şeker. Yanlız yarışma düzenlenebilir mi veya düzenlenir mi bilmiyorum. Eğer yarışma düzenlenecekse; yarışmacıların eselerini sergileyebilmesi için üye olmaları şart. Üye olup, eserlerini kayıt etmesi gerekmekte. Kayıt edilen eserlerin bir tanesinin görünümü aşağıdaki spoiler'da mevcut.

[spo1=Örnek]City Creator ile yapılmış uyduruk ve örnek bir şehir.

[/spo][signature][hline]| ===> orc_lord leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|

[Bu mesaj orc_lord tarafından 08 Temmuz 2005 04:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben başladım bile =)[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
biraz sınırlı birşey fakat genede yapan ve uğraşan adamları tebrik etmek lazım. güzel ve farklı bir iş çıkarmışlar. pixel art'tan fazla anlamayanlar içinde örnek olabilir aslında.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...