Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abyss gem ve getirdikleri...

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

BEnim kızdığım nokta, bu tip post yapan arkadaşlar genelde herşeyi bildiğini düşünüyo. Sanki oyunu anasının karnında öörenmiş gelmiş burada ahkam kesiyo. Yok böyle bişe abicim.

Ben bu topic için söylemiyorum. Eğer birisi oraya bişi yazmışsa, İNSAN olandan yardım beklediği içindir...

Bu kadar basit. Sürekli böyle atışmalar oluyo ya.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 44 bi 45 olamadık anasını satiim
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an itibariyle 35 adet gem'im var. Peş peşe exchange edicem. Çıkanları da not edicem, buraya yazıcam... Bakalım noolcak?[signature][hline]Nation: El MORAD

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

water of favours(7 adet)
Water of Grace (4 adet)
Rogue Full plate armors boot item (2 adet)
Full plate Priest Gauntlet
Rice cake small
Potion of soul (4 adet)
Potion of Wisdom
Crystal Helmet
Rice cake Middle
Bezoar Item
full plate Armor pads
Pink rice cake small (2 adet)
Pink rice cake large (2 adet)
upgrade scroll (2 adet)
Stone of life (2 adet)
Priest Full plate armor pauldron
Glutinous Rice cake
Priest full plate Armor Item

PS: Orada görünen Warrior Chitin bana aittir, zıçtımının Gem'lerinden çıkmadı yani :(:(:(:(:(:(:(:(
[signature][hline]Nation: El MORAD

[Bu mesaj Murtaza tarafından 22 Ocak 2005 06:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Murtaza tarafından 22 Ocak 2005 06:31 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Murtaza tarafından 22 Ocak 2005 06:33 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Anlamıyorum abi?????? Anlamıyorum... Ulan isyan edesim geliyo ya. 2 gece boyunca sabaha kadar zıçtımının gemlerini bulmak için uurastım... Swift de yapmıyo insafsızlar, bi elimiz sprint'de bi elimiz skill attack da... Ulan bu kadar mı olur be?

Lem bu nus larla upgrade edim mi şimdik chitin'i? :)[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Yok bee, bizim Bruial'ın akılna uyduk. Dedi ki en az 35 gem patlat, mutlaka bişi çıkar dedi. Ama ben dedim ona o kadar.
"Herkese yukarıdan şapka düşer, kelim diye bana peruk düşer"
(bu ne demek lan)

Neyse demem o ki ben şanssızım. Her oyunun bana karşı bi garezi var. Anlamadım gitti. Bakalım şansımız ne zaman dönecek...

Yemişim Abyss'ini de Gem'ini de.. Gidip level 45 olim bari.
daha yatmaya vakit var nasıl olsa.[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Lem gaza getirmeyin adamı!!! 75 tane oynarım, bi tane chitin çıkmaz. gidip miraseth'e dalmaya çalışırım bu sefer "ulan dop oğlu dop, bi sorunun varsa bana konuş. Kinayeli kinayeli davranma"

Diğer guardlar falan gelir ayırırlar, bi de Captain Kunabarl'a hesap vermek zorunda kalırız. peheyyy. Uuraşamam...[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Bu abbys oyunun en zevkli yanı bence BuriaL doru sölüo cimriliğe gerek yok.Toplayın biraz abbys sonra basın illa güsel bişi cıkıyo.Ama böle konustuguma bakmayın arkadasımın basına gelen komik bi olayda var 66 abbys bastı 60 tane zart zurt cake felan 5 tane fp 1 tane chitin çıktı :))[signature][hline]Server : Ares
Lvl : Çoook
Nick : RaistlinMajere
Clan : Sex Machines
Character : Magician
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım zaten öyle birşey olamazki. Ne demek yani "40-50 tane oyna zararlı çıkmazsın!" O tamamen şansa bağlı, 100 gemlede zarara çıkarsın. Bazı ballı adamlar vardır. 10 gemde iron bow çıkarır, diğeri 250 gemde bulur onu. Bende geçen gün 43 tane oynadım. En iyi çıkan item priest chitin helmetti. (Buzun kulakları çınlasın :D)
Sosyal ağlarda paylaş

oyundaki her itemin cıkma olasılıgı var hatta gold bar ble çıkabiliyor.Ben su zamana kadar cok denedim eyi item chitin armor cıktı ama bir seferde ne kadar fazla denerseniz iyi item bulma olasılıgı o kadar fazla. Tabi trade acıp tanesini 190.000 satarsanız bes dakika içinde hepsi gidiyor iyi para yapıyorsunuz o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
off offff, nereden nereye be abicim.. Al bak Gem'lerle ilgili bi topic... Tee ne zamanın topic'i...[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

muahuaha ister 923423413 tane oyna ŞANS LAZIM ŞANS ben 9 abyss gemden diezde bi shard bi raptor çıkarmış adamımın :):):) shard ı +6/60 yaptım ama diezden ayrılmadan önce blood dan sashaya bırakmıştım. raptoruda vermiştim bi garibe :D[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

ne hikmetse ilk siftah olsa gerek charınızla ilk kırdırdığınız abys lere chhitin çıkma şansı çok yüksek ben 2 charım lada denedim birine roque bot diğerine warrior pauldron çıktı.sonra 45 tane kırdırdım hiçbişi çıkmadı.arkadaşlarda denemiş 30 lvl ilkinde chitin çıkmış.sonralarında ise bişi çıkmadı daha.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bu işin sırrı şu tabiki çok çok kırdırmak ama bazılarına ilk kırdırışta çhitin çıkıyo :D bana da cıktıydı. o ilk çıkanlar adama yeni olduğu için bi hediye gibi bişey soradan shard,mirage,chitin bow fln cıkartanlar da cok cok kırdırdığı için deim ben...[signature][hline]lvl = 43
server = beramus
national = karus
class = assasin
en iyi silahım = dual sword breaker +5 :D
Sosyal ağlarda paylaş

valla baba şans işi kumar gibi yani ama ben bişi biliyorum ii itemlerin bi sırası var bide bi arkadaş bi taktik var diyo 7 taneden 5 chitin çıkardı 4 tanesi rogue 2 tanede upgrade s. ama bide şunu biliyorum bi sırası olduğu için ne kadar çok toplarsanız o sıra içinde de hepsini siz yaparsanız ii item çıkma şansı fazla taktik olduğunada inanmıyorum şansa yapmıştır ama belkide vardır :)[signature][hline]Nick:CrazyCellat
Lvl:49
Job:Rogue
El Morad/Assassin
Clan:RoguE_CrazkaZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...