Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rivaldo Bombası

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin

Milliyete Yazan habere göre(26,06,2003)

Galatasaray, Milan'la yollarını ayıran Sambacı'yı gizlilik içinde sürdürülen görüşmeler sonunda ikna etti. Brezilyalı yıldız, Sarı - Kırmızılılar'ın 2.2 milyon Euroluk teklifine olumlu yanıt verdi

TRANSFERDE bir süredir sessiz kalan Galatasaray sonunda bombayı patlattı ve Brezilya'nın ünlü yıldızı Rivaldo ile el sıkıştı. Sarı - Kırmızılılar transferi bitirmek üzere bütün imkanlarını seferber ederken görüşmeleri de büyük bir gizlilik içinde yürüttüler. Milan ile yollarını ayıran Sambacı'yla yapılan uzun pazarlıklar anlaşma ile sonuçlandı. Dünyaca ünlü yıldız Cim - Bom'un 2.2 milyon Euro'luk teklifine olumlu yanıt verdi.
YÖNETİCİLERİN Fatih Terim'in "Rivaldo'yu alın yeter" talebi üzerine operasyona giriştiği öğrenildi. Galatasaray'ın transferde son pürüzleri gidermeye çalıştığı, Brezilyalı oyuncunun sponsorlarıyla olan sorunlarını çözmek için harekete geçtiği de ifade edildi. Transfer pazarlıkları sırasında Rivaldo'nun Sarı - Kırmızılı kulüpten bir çok istekte bulunduğu, bu talepler arasında Boğaz'da lüks bir yalının da olduğu bildirildi.

Rivaldo kimdir?
İsim: Vitor Borba Ferreira Rivaldo
Doğum Yılı :1972
Doğum Yeri: Recife/ Brezilya
Boy: 1.86
Kilo: 75
Oynadığı Takımlar ve Attığı Goller:
1991 - 93 Corinthias (17 Gol)
1994 - 1996 Palmeiras (53 Gol)
1997 Deportivo (21 Gol)
1997 - 2002 Barcelona (98 Gol)
2003 Milan (6 Gol)
Şampiyonlar Lig Gol Karnesi:
Milan (2 Gol), Barcelona (28 Gol)
Brezilya Milli Forması'yla (22 Gol)

[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla
Gallery=1 // 2

Sosyal ağlarda paylaş

Rivaldo'yu alamaz bu basiretsiz yönetim, orası ayrı. Ancak olimpiyat stadını doldurmak istiyorlarsa 2 tane Rivaldo çapında oyuncu almaları lazım.

Rivaldo+Okan Yılmaz+Aghahowa(konuşuluyor, balondur bu da muhtemelen)+Gökdeniz belki 60.000'lere çıkartır olimpiyat stadını.[hline]
Yallah Şofer Yallah, Ne bekliysen?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Gs 10 milyon dolar para ayirdigini acikladi diş transfere o yuzden olabilir niye olmasin. Ama umut tacirligi yaptigida bir gerçek bu gazetelerin.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar olimpiyat stadında açık tribunlerin bos kalacagını dusunen yonetim açık tribunler için tanesi 1 milyondan satılacak karrtlar hjazırlatıyomus .Açık tribune girmek isteyenler bu kartı gosterip 250bin lira daha vererek maça girebilecekler.Lan çerez parasıyla stada adam topluyosunuz ya bişey diyemiyorum size:)
Kaynak:Vatan Gazetesi[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

Khirshah olimpiyat stadina gidene kadar zaten anan agliyor 30 milyon yol parasi veriyorsun merak etme. Fenami galatasaray türk ekonomisini canlandiriyor. Taksiciler, otobusçüler minibüsçülerde kazaniyor ekonomi canlaniyor.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Düşünüyorumda ben fenerli olsam bile gsnin olimpiyat stadinda oynamasini desteklerdim. ORaya insanlarin ayagi alişmazsa yapildigiyla kalacak ve içimizde patlayacak koskoca stad.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

St. Benoit'mi$ okulu.
Demekki daha lisedesin.Lisede olan biri olarak bu devlete vergi vermiyorsun.Dogal olarak "senin benim" vergilerimle yapiliyor diyecek hakka henuz sahip degilsin :)[hline]tHe Original fi$h®

Nukem_Verite, 25 June 2003 22:30 tarihinde demiş ki:
(muhahaha buradada laf soktum)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...