Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DC++]Download kaldığı yerden devam etmiyor?

Saykoleo

Öne çıkan mesajlar

Dün star wars episode 1 indiriyodum dc++'da, 500mb'si bitmişti. Bugün yeniden açtım programı, program 0mb'den başladı indirmeye! İncomplete klasörüne baktım 500mb'lik dosya duruyo, ama o hiç takmıyo bu programın böyle saçma bir özelliği mi var benim bilmediim, yoksa bug mı oldu, nasıl düzeltebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

PS: Arama yaptım, en azından konu başlıklarında yoktu böyle bir konu, varsa da özür dilerim efendim.[signature][hline]Mekteb-i Sultani
Sosyal ağlarda paylaş

cut off programi ile bu tip durumlarda dosyanizin ucundan azcik :) kesin sole 10-15 mb yada daha az sonra download to secenegi ile ustune ekleyin dosyanizi bolece kaldigi yerden devam edecektir yada dosya ismini degistirip download to deyip yeni kaynaklari o dosyanizin ustune ekleyin..dc ++ ole hemen vazgecilecek bir client degildir etmeyin eglemeyin[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saykoleo, 09 Temmuz 2005 14:52 tarihinde demiş ki:
Aynı user aynı hubda kabul etmedi ama bende..

hangi surumu kullaniyosun ,ona gore ayarlardan search for alterna...secenegini isaretlersen bundan sonra herhangi bir kullanici ciktiginda digerinden devam edecektir sana onerim revconnect kullanman coklu kullanici destegi var[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...