Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com alışveriş yapan var mı???

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

www.sendit.com 'dan alışveriş yapan var mı?
WoW cd alıcam çok ucuz 42 milyona geliyor herşey dahil.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yaptım daha önce ve çok memnun kaldım. Tek falsosu paketleri PTT ile yollamaları. Durum böyle olunca da PTT gelip posta kutusuna bırakıp gidiyor.

Posta kutusuna bırakması güvenli gelmiyorsa sana özel iletişim kuruyorsun mail ile, DHL ile yollamalarını istiyorsun. Ekstra bir ücret veriyorsun ama daha güvenli geliyor.

Bana Star Wars Total Experience 4 günde gelmişti ama stoklarında vardı. WoW en son baktığımda Available on Order yazıyordu, ilk önce kendileri sipariş ediyorlar, ellerine ulaşınca gönderiyorlar. Haliyle gelmesi daha uzun sürebilir. Ne kadar uzun süreceği de muhtemelen WoW'un ana dağıtıcısına bağlı.[signature][hline]Click!
Penthesilea - Xaer_Aloneheart
Sosyal ağlarda paylaş

illa dolar ya da euro olacak diye birşey de yok arkadaşlar. hani tamam kalkıp hiç kullanılmayan, değeri diğer para türlerine göre oldukça aşağıda kalan bir para birimi ile dünyaya açılınmaz ama sterlin nihayetinde dolardan euro dan daha değerli bir para.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizler nasil arabalarini sol seritten kullaniyorsa,nasil mil,inch gibi uyuz terimler kullaniyorlarsa,EU ya girmelerine ragmen nasil para birimlerini degistirmiyorlarsa,bu adamlarda euro ile degil sterlin ile satiyorlar,hadise bu.Gecin yani bu tur seyleri sozkonusu olay ingilizler oldugunda :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

cok alakasiz ama asil fransizlardan nefret ediyorum.

Milletci ...........

eurovision da bile herkes ingilizce konusuyor bu krallar fransizca konusuyor.
Fransada hava alaninda bile oncelikle fransizca bilmediginizden emin oluyorlar ondan sonra bulbul gibi ingilizce konusmaya basliyorlar. Nasil nefret ediyorum. Fransizca bilmeme ragmen birisiyle konusmam gerekiyorsa kesinlikle ingilizce konusuyorum kendi capimda giciklik iste :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...