Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir klip

kingpin

Öne çıkan mesajlar

daha doğrusu sadece klibi izledim şarkıyı falan bilmiyorum ama özetlersek hint ezgisi var birazda ıpcıs ıpcıs bi ritim var.Böle pembe kıyafetli ablalar dans ediyor hatta arkada pembe harflerle the pink pussycat yazıo..
bu parçayı çıkarabilecek var mı ?[signature][hline]fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

oha bu başlıktan nasıl açılıyor yahu ?
benimle aynı klibi izleyip parça ismini kaçıran adam varsa isyan ediyorum burda aramaya hayır :yapma: eheh[signature][hline]fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya klibi detaylı anlatsan bulucam aslında da..kadın mavi gözlü bişi dimi..hani bar gibi biyerde oluyo bu olay ? :)

Sonali vaypayee - Teri meri

baby H - Mere Naseeb Mein

bi bak derim..bide aramaya inan belki vardır ..kolay gelsin

ps:bu arada hint diye bi ara bak çıkıyo senin aradığın şarkılar kaçıran var yada şöle yaz şarkı yardım help vs vs :P

[Bu mesaj trapt tarafından 07 Temmuz 2005 05:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bar gibi bir yerde oluyor :p
evet mavi gözlü..[signature][hline]fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...

[Bu mesaj kingpin tarafından 07 Temmuz 2005 05:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi yardım eden yok mu trapt ın verdiği isimleri araştırdım ama bulamadım bişi :hmm:[signature][hline]fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

Sonali vaypayee - Teri meri imiş arkadaşlar teri meri diye arattım buldu ilginçtir :p klibi edinmedinizi tavsiye ediyorum.[signature][hline]fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben söledim sana :)

Klip berbat bişi ya..bitek o sölien kadın güzel..arkadaki dansçıklar bizim gündelikçinin kızlarını hatırlatıyo bana bi irkiliyorum böle...ama şarkı fena değil[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
And she's not breathing back.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu parçayı bi yerden edinin :p ve imzamdaki emaleth'in büyülü sözlerini parçada ablamız sölerken söleyin ahaha bire bire uyuyor öldüm ya.

[signature][hline]fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...