Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerçek zamanli bir oyun "savasim"

Thraine_Numeheru

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Gerçekten zevkli bi oyun, oynarken çok stres oluyosun ; ayrıca sayfa gezerken 12 saat için 300 sayfa gezme hakkı ve yarım saatte bir verilen 1 saldırı hakkı uygulaması oyunu ekonomik oynamaya yöneltmiş ve ayrı stratejiler üretmemizi sağlamış. Aldığınız silahları askerleri satabiliyorsunuz ve alım satım işlemlerinde borsa sistemi kurulmuş fiyatlar piyasadaki o ürüne olan talep miktarına göre değişiyor.

Son bi kaç gündür serverda biraz yavaşlama olsa da harika bir oyun denemenizi tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
beyler bu oyunun grafikleri nasıl acaba 0nu merak ettim nasıl en ii online oyunu burada alınıorum ama çünkü bence bu oyun her ne kadar güzel olsada bence starwars,warcraft,matrix gibi online oyunlarını da geçecek diye iddaaa eden var mı çünkü bence bu aralar beklenen oyun dark and light :D
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bi yanlışı nvar bu oyunda grafik yok...
baya web tabanlı strateji oyunu bu..
hatta bkz: ogame , kingsofchaos , kingsonline , utopia , earth 2025 , reincarnation (aka archmage) , x-wars , x-kings..
savasim ve x-kings kingsofchaos klonu resmen.. ondan tavsiye etmiyorum pek.. savasim çok yavaş bir servera sahip ve oynamak çelik gibi sabır istiyo (5 dakka sayfa beklediğin olabilir).. ama savasim 1. ye ps2 veriyo.. ondan eğer bana ps2 almak istiyorsanız bütün paticik 2 kere linkime tıklarsa oyunu alırım :)[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...