Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Cıkarsa bile kendi pazarını kucultmez Wowu secmeyen oyuncu kitlesinin istedigine yonelik bir online olur bu seferki Şayet Diablo Olursa bu wowdaki uzun kasma olayını azaltıp kısa surede yuksek lvl olup item bazlı guc dengesiyle pvplerin yapıldıgı bir oyun olabilir..[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

normal düzende warcraft 3 ten sonra sc 2 gelmeliydi ama blizzard sc 2 yi yapmaktan cekiniyor oyle büyük bir oyunun ardindan başarisiz ki ne yapsalar begenilmicek gereksiz olur anca paraya sıkısırlarsa yaparlar herkes alir bir daha da kimse blizzarddan oyun almaz heh

diablo 3 gelsin de konu ne olacak merak ediyorum[signature][hline]if you dont ask me out to dinner I dont eat
Sosyal ağlarda paylaş

sok aa kotu sok bir haber (kbo haber yani :P)

Blizzard Swingin' Ape studios u almis 15 mayista, ilgili press release burda, tabi Swingin' Ape bir konsol oyun firmasi, ve Ghost la ugrasmalari icin alinmis, Ghost bitince de konsola vereceklermis kendilerini

arcane in tepkisini merak ediyom :P

uzucu bi haber ama valla hehe[signature][hline]Let us march on
To the fields of sacrifice
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 07 Temmuz 2005 04:42 tarihinde demiş ki:
blizzard ın birşeyden çekindiği yok sadece planlarında belli ki sc2 ye daha var.

bir starcraft oyuncusu olarak sc hakkinda bir çok roportaj okudum sc yapilirken firma günde 20 saat çalişiyordu ve yetenekli eleman coktu şimdi blizzard eskisi kadar güçlü degil ve farkidna[signature][hline]if you dont ask me out to dinner I dont eat
Sosyal ağlarda paylaş

Eskisi kadar guclu belki daha guclu, ama elindeki guc yeni bi sc cıkarıcak tarzda bi guc değil.

Ha zorlasa yapar 2 yılda bi sc2 blizz ama manası yok bunun olayı bu değil blizz'in.

Bana ya yeni bi dunya yapıcakmış gibi, yada ghost'a devam edicekmiş gibi geliyo, malum action oyunlarının devamlarını hemen yapmak gerekir arayı soğutmaya gelmez.

Blizz'in malum 3 bombasına devam yaptığını haberlerinin sızması için bile en az 1 yıl bekliycez.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...