Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yuh! Yeter artık aytıptır!

iLoveu

Öne çıkan mesajlar

az daha bağır.
hatta şifreni neyin de yaz.
varsa secret question (gizli soru) cevabını da yaz.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 3x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi gm nin bir arkadaşına item vermesi çok büyük bir şey değil gelen geçene vermemiş bir tane arkadaşı varmış item vermiş yapar yapar ne olcakki senin arkadaşın olsaydı sana yapsaydı... ne güzel sizlerle daha iyi ilgilenebilmek türklerdeki kötü oyunculardan kurtulmak için adamlar bir türk gm yi işe almışlar siz yok efendim şöyle yok efendim böyle diyorsunuz serverdan soğudum diyorsunuz. neye soğudun daha adamı bile görmedin arkadaşına item yaptı diye kötü mü oluyor? sanki diğer serverlardakiler yapmıyor böyle şeylerde yeniymiş gibi aaaa oluyorsunuz.gm olmk içinde programcı olmak gerekmez oyunlardaki tecrübene bakarlar burda yapacakları patch fln yazmak değil kontrolü sağlamak daha dorusu moderator oluyorlar programcılık bilen admin.[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Artık o sorumluluk almış bırı ne demek arkadaşına yapar
kımseye yapamaz kardeşım.Ona mıllete ıtem duzsun dıye gmlık verılmıyo.kımseyıde kollayamaz bence turk olmasıda bıseyı degıstırmez.japon gm gelse japonlara ıtem duzse ne dersınız.?
Tabiki kufur edersınız.Adam Kendi milletını koruyo cekılmez bı oyun b.ka cevırdı ısı demezmısınız? Gmlık Denildigi gibi duzenı saglamak sorunları cozmek ıcın yapılan bıseydır.Elaleme item vermek kollamak ıcın yapılmaz[signature][hline]Nick:Kael_Teduva
Class:El_Morad
Server: Diez
Level:6x
Clan:LasomrA
Sosyal ağlarda paylaş

Bekliodum..Utanmada benim adamları caldı.Bir gün piana da oturuyorum.Cengiz_Khan die bir warrior vardı geldi bak ustume dedi +8/15 hepsi dedi C.Shell boota kadar.Benım clandaydı sonra bana dedıkı o clana gırersem bunlar benım olacak dedi.Elindede +8 bişiler vardı.Hayırlısı olsun dedim ve Ban ı caktım ve ardından sunu dedim.Yarın sende ban yersin dedim.Oda sey dedi ben senın gibi dupe cimiyim dedi.Len asalak insan benım uzerımdekıler Dupe olsa sımdıye kadar 50 defa silinirdi.Anlamamak zor :)Ama ertesi gun yıne Chitinleri giymiş ve Volkan denilen sahıs ta gordum aynılarını kıskanclık değil tabi ama sadece Dupe yapıosun Bişiler yapıosun yalan atma.Ne oldu sonuc olarak BAN :D[signature][hline]Nick : Nym
Class : Blade Master
Clan : The_Only (Leader)
NP : 24xxx
Server : Diez
Nation : EL-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DifferentOne, 02 Temmuz 2005 02:20 tarihinde demiş ki:
ya okadar kafaları çalışan insanlar olsa
soymak için bu siteyi kullanmazlar.
giderler bi keyloger yaparlar
sonada oyunda deli gibi shot atarlar.
:-)
ha bide ben o sitede bi anlam mana göremedim.
faydalı bişi yok daha cok zarar.

adam kalkmış demiş;
"+8 shardı gördünmü o adam kesin lvl 70 dir."
"70 olmasa bile altındaki biri takarsa banlanır"
"+8 shardlı biri deli manyak parası vardır."
"dupecinin hakcinin tekidir"
"arkana bakmadan kacman gerekir :-)"
Ne bu ya :)

LolLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL diyorum
benim arklarımda +8 shard var ama hiçbiri dupe deil
çok mantıksız düşünüyosun zzZZZZZzzzz[signature][hline]Nick:s_q_u_a_l_L-squall öldü FastDie
Server:Ares
Clan:Major
LVL:6x
Class:Rogue Assain [Orc]
Np: 2xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

Hoodstar Biliyormusun ama ben dun clanı kapadım.Yenısını actık arkadaslarımızla Volkan ın amacı suymus Grade 3 olmak bana rekabet etmek :D ama basaramıyor adam ben dun clanı actım yenıden Grade 3 oldum bu adam benden 2 gun sonra acmıstı The_Only varken ama hala Grade 5 :) Bişi demiyorum.Cekememizlik kötü.[signature][hline]Nick : Nym
Class : Blade Master
Clan : The_Only (Leader)
NP : 24xxx
Nation : EL-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

full +8 olsa ne olur ya, kafasina kafasina cakiyordum hb onunde kaciyordu ;)
o yeni gm hakikaten arkadasi ise bi sure sonra eski itemlari ile birlikte bani acilir. nick change yaparak girebilir ki sanirim bunu kullaniyorlar.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 06 Temmuz 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
ya galiba gmden parayla almış bana öle demişti bi ara . 500 ytl ver dedi seni de böle yaparım dedi

oyun icin oyle shell felan alacagima gucci'den takim dizerim ustume o parayla. he servet doken mallar var su oyuna biliyorum.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

hasmez evet homeric i m turkish man :) ulan az at şu parasiteyi en kıl olduğum şey zaten o parasite diğerleri neysede parsite adamın varyaa iflahını kesiyor enerjim 3600 den düşüyor 1500 lere çıldırıyorum bi şu wariorda kendine cure verebilmek olsa o zaman rahat olacaz ama maaalesef koymamışlar böle bi özellik bize :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 06 Temmuz 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
ya galiba gmden parayla almış bana öle demişti bi ara . 500 ytl ver dedi seni de böle yaparım dedi

o para ile yapmamıs arkadasıymıs vedat efendi.ama para ile gercekten item satılıyor :([signature][hline]nick : ShadowFax
nation : El Morad
Job :Blade Master
LvL :6x
Clan :Lasombra
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...