Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanal Grup!

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Şimdi Ben sanal grup kurmaya karar verdim.

Mirage : Solo Gitar
Lexius : Ritim Gitar
Erutan : Bass Gitar
XXX : Bateri (Aranıyor)
XXX : Clean ve brutal vokal

2 kişi aranıyor.

Şimdi bu sanal grup ne???¿

Sanal grup şu oluyor... Mesela bi şarkıyı Çalıcaz Örneğin Sum 41 - Hell song, Mirage Soloları ve 2. gitar ritimlerimi Kayıt ediyor , Lexi Ritim bende bass Kayıt yaptıktan sonra Program ile bunları birleştiricez ve şarkıyı Elde edicez.

Aradığımız Baterist, Elektro davul varsa yoksa normal davul dicemde oda kötü olur :> ama olsun oda olur... varsa bizimle irtibata geçerse harika olur.
*! redalhonor a kafasını çevirir *

VOKAL , Vokal Salla gitsin brutal ve clean varsa yeter :>

Irtibata geçerseniz sevinirim.[signature][hline]'Cause I fucking hate you You're such a liar And I love to hate you You're all the same to me I fucking you hate you You're such a liar.And I love to hate you You're all the same to me
Sosyal ağlarda paylaş

Ok ozaman ...

Topic silinirse (sly one büyük bi zevkle siler :D) sevinirim.[signature][hline]'Cause I fucking hate you You're such a liar And I love to hate you You're all the same to me I fucking you hate you You're such a liar.And I love to hate you You're all the same to me
Sosyal ağlarda paylaş

Davula guitar pro yu koyun :P[signature][hline]freeedom, 17 Haziran 2005 00:55 tarihinde demiş ki:
benım ıcımde ama her an bosalabilirim

Erutan, 19 Haziran 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
Sias... ben herif değilim Bana herif diye hitab etme pis cocuk... bana oğlan diye hitap et
Sosyal ağlarda paylaş

Ben varken başkasına düşüyormu iş :P[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

tamam grupta son Durum

Brutal vokal + Ritim = Lexius
Solo = Mirage
Bass = Ben
Davul = Redall

Vokalde buldukmu sanal grubumuz okdur

hatta grubun isminde buldum ok 3 mü?

Şimdi çalmayı önereceğim şarkılar benden şunlar

Korn
Did my time
Y'all want single top ten

Sum 41
Hell song
Over my head
Fat lip
Pain for Pleasure
No Reason
We're All to Blame
Pieces
Still Waiting
A.N.I.C
Mr. Amsterdam
Hyper Insomnia
Heart Attack

Bad Religion
You

System of a down
Chop suey

Guano Apes
Big in japan

Metallica
Notting Else Matter
Enter Sandman
For Whom the bell tolls
Master of puppets (baya zor ama yaparız :D)
Whiplash

Megadeth
Blood of heroes
Holy War

Ben bunları önerebilirim.Sizlerde söyleyin yapalım Karıştıralım hepsini.Albüm çıkaralım :-P nette satarız.Baktık baya beğendiler grubu gerçekte kurarız fln :P

[signature][hline]'Cause I fucking hate you You're such a liar And I love to hate you You're all the same to me I fucking you hate you You're such a liar.And I love to hate you You're all the same to me

[Bu mesaj Erutan tarafından 07 Temmuz 2005 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Nightwish Kinslayer düşünmüyor değilim :> moon Dance de olabilir hmm hatta o 2 sinide koyayım!

Lord of the board da olabilir ama, kız vokal nerden bulcaz? Redal Yok abi istemem o scandaldaki kızı :>[signature][hline]'Cause I fucking hate you You're such a liar And I love to hate you You're all the same to me I fucking you hate you You're such a liar.And I love to hate you You're all the same to me
Sosyal ağlarda paylaş

Vokal ben olurum deli vokal yaparım
bilion beni
davul da çalarım
gitarda
faketmes yane..
her türlü destek var Erutan..
kıymetimisi bil yeter[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
And she's not breathing back.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

brutal veya clean ben de yapabilirdim de doom harici bişey söyleyemem. =) denemedim pek yani, experimental denerim ama bişeyler eehauh. =)
bi kayıtlarımı dinleyin isterseniz, beyenirseniz ben varım. Burda kayıtlar.[signature][hline]Silent dance with death...

[Bu mesaj Solonor tarafından 07 Temmuz 2005 01:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

:D olsun ya hangimiz çömez değilizki? :> Olmadı Çalmayız.Zaten dedim Illa bunları çalmak zorun da değiliz sizlerde Şarkı söyleyin, çalalım.Illa butun dediğim şarkıları çalmak zorunda değiliz.[signature][hline]Kaptan Fistan Ve Tayfası
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...