Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ko gençlik günleri...

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

ben lvl 34 flnım.okçuyum çünkü daha assasinin bilmiom:D.ben kendimi güçlü sanarken bi ark dedi ki asasin ol. dedim o ne .dedi skilleri assasine verecen.eline de dagger alcan.ii dedim bakalım.ama reskill parası yoq:D.inventory i inni fln kurcalıorum bi bakıorum bana lard orctan düşen blessed enchant scroll (HP).bakıorum npc ye 800k dan gidio.seviniorum 800k geldi die.sattım satacam bi bakiom yanımda adamın biri aynısını 1,2 m dan satıo.bende seviniorum haliyle.koyuyom tezgaha ama alan yoq.en sonunda sıkılıorum 1m dan koyuorum ve adamın bir alıo.ama o anki sevincimi anlayamazssınız.adama pm den thx diorum o da np dio.o zmnlar gördüğüm en büyük para 1m olduğu için içimden adama salak bunu bu kdr para verilirmi diodum:D. saten sonra reskillin geri kalan parasını nerden tamamladığımı hatırlamıorum :D.gözümde puslu bişiler belirio da çıkaramıom .

saten benim lvl atlamam ilginç bi olay.aadamı aralıkta açtım daha yeni 60 oldum :D:D. saten eslanta 3 ay evvel girdim :D.[signature][hline]Nick: : ::NeveRminD::
LVL : 6x
Clan : FiRe
NP : 1xxxx
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

"bana dedi 90 a kadar hp basçan dedi bende 90 a kadar verdim gerisini söylemedi bende hepsini str ye verdim:D:D "

Şurası beni kopardı ya!:)

Bi gün çok merak ettim brethi baştan aşağı gezi dedim. baya bi gezdim Grell leri buldum ilk önce 2 vuruta yatırdı beni. Sonra bir yerde smlidonların çıktığı yerde Lard Orc muydu neydi budlum sadece 1 tane spawn oluyor çodka güzel exp veriyor kolay ölüyordu. Orda kaç günümü harcamdım bilmiyorum. 1-2 arkadaşım hariç kimseyede söylememiştim:)

Bi gün artık lvllar 5x olmuş havalıyız full chtiniz falan. Fallen Angel keselim dedik. çok önceden bi kere gitmiştim ama kaç vurdğunu bile göremdn ölmüştüm. Bi gün kalabalık gittik bi baktım bizim rogue arkadaş gitmmiş onların içine izliyor "Olm Çok güzel bunlar diyor (mrproblem;))" Neyse bende gittim yakından bakıyorum ÇAt çut bir girdi bana ilk vuruş 1600 öbürküsünü hatırlamıyorum. Sonra dank etti rogue ark görünmezdi! :-)[signature][hline] "Geçen gün rüyamda kelebek olduğumu gördüm.. Acaba şuan Rüyasında Kelebek olduğunu gören steel miyim yoksa rüyasında insan olduğunu gören kelebekmiyim?"

Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk warriorumda str ve dexe yüklenmiştim :D hem yakın silah hem yay kullanayım diye :D uzaktan yayla atarım yakına gelince indiririm kılıcı kafaya diyodum ahuah.

bi de benim kuzen var. bu da cafede başlamış sağında oturan rogue dexe ver demiş. (kuzen mage) solunda oturan warrior str ye ver demiş :D bu da sürekli ikisine vermiş:D bi eline pike bi eline sword breaker almıştı ahuahuah yarılmıştım. lvl 45e kadar bu şekilde geldi. sonra restat yaptım ona bi de asa vedim eline cok sevindi öncekinin 20 katı vuruyo diye :D[signature][hline]I have a friend who's name is Hidayet, but he's not a Jedi yet.
Sosyal ağlarda paylaş

valla çok komik olmasa da bende de var bişeyler .

ilk karakterim mage idi. full strye vermiştim ve magic anvilde de elimdeki stafa str basmıştım ... sonuç hüsran tabii :D[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : LéSath
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

o zmn daha yeni lvl 40 olmuştum eslantta dolaşıyordum ben Bu DARK MARE yi bizim moradondaki captain Kunabarl gibi biri zannettim üstüne sağtuş tukladım yok ıı bişe olmuyo dedim bi skill kullanayım bana orada bi çaktı . o günü asla unutamadım[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 06 Temmuz 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
Ben charım güçlü olsun, kodumu oturtsun diye paso STR abanmıştım.
Charım mageydi :)

aynı $eyı yaptım benmkıde assasin di =P soradan ögrenince stat distrube den ayarladım.adamalr du$unmu$te koymu$ allahtan.

ben ılk zamanlarımda lvl 30 oldugumda bu ne cok kolaymı$ 4 gune 50 olurum dıyordumda 38-40 arası acayıp baymı$ 1 hafta hıc oynamamı$tım =p[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê

[Bu mesaj Pyro tarafından 07 Temmuz 2005 02:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

diezde 42 lvl charım vardı o char için neredeyse 3 ay kasmıştım 42 olabilmek için. Millete hava atıyodum 42 lvl çar ım var diye :D

bide horn crossbow um vardı. Onu cursedle +2 yapmıştım. Ne kadar sevinmiştim bi görceksiniz. Sonra warewolftan bus çıktı. +3 yapmaya karar verdim ama baya bi tereddütte kaldım. Acaba kırılırmı diye. En sonunda ark ikna etti beni zor zar bastım ve oldu. O zamanda acaip sevinmiştim.. :D

noobluk kötü bişi ya. Haala noob um :([signature][hline]Name: CaNNi
lvl: 58
Class: Rogue-Assassin
Clan: GeneraLs
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Oy oy oy
Ben de warrior acmistim bi tane haldur huldur geziyorum moradonda solucan keserekten lvl 7 oldum sonra bi eleman gel sana lvl kasalim seni partime aliim dedi icimden düsündüm ki yahu ne mubarek adam beni partisine alacak :) ve sen karus musun dedi? (kendi de orc mage :) ) dedim herghalde oyleyimdir baktim characterden evet karusum neyse lvl kasmaya gittik brethe sen otur bi kösede dedi lvl atladikca stat pointleri 2 mp bir int e ver dedi yaptik o sirada kutulardan cikan bir staf bana geldi dedim ahanda oldu iki lvl sonra bu silahi kullanabiliyorum 2 lvl sonra staffi kullanamya basladim herkes soruyo abi nasil silah bu deli biseymis falan :) derken lvl 38 oldu aklim basima geldi str ye vermeye basladim stat pointleri ve dandik bi silah aldim elime bu sirada para kasmaya da basladim abbyste arkdas dediydi abbys gem cikarsa zengin olursun diye gittim ilk kestigim cave leechden bi dene abbys cikti npc de 16k tabi sattim baya ugrastuiktan sonra 750k para yaptim fp almak icin gün sayiyodum diger koyleri gezme meraki ilk basta husran olmustu cunku gittigim yer cz ydi ! salak salak kosarken beynime yedigim nova sonucu paramin yarisini kaybettim ve oyunu biraktim bir ay kadar sonra yeniden basladim bu aralar 63 e kasiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Az min gücü buddur. bi gece sabah kadar lvl kastım %30aldım. Gittim fallen angele 3-4 kre falan öldüm sorna eslantta yattım en sonda yyüürken uruklar vurdu yine eslantta. (eslantta bunlara ölmeyen yoktur sanırım) nerdeyse bdne bırakıyordum. cafeye verdiğim prayamı yanım yoksa harcağımı zamana![signature][hline] "Geçen gün rüyamda kelebek olduğumu gördüm.. Acaba şuan Rüyasında Kelebek olduğunu gören steel miyim yoksa rüyasında insan olduğunu gören kelebekmiyim?"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...