Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Geleneksel Paticik Ankara Paintball Turnuvası // 6 Temmuz'da ortalığı yıkıyoruz

Aegean

Öne çıkan mesajlar

said:
homoid, 02 Temmuz 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
Ouz abinin bize bir surprizi daha var ama onu simdi ben soylemiyim

şebnem ferah gelcek konser vericek :-P
arnold schwarzenegger de bizle birlikte oynuycak :-P
kocaman plasma ekran + dvd + home theater ses sistemi kurdurmuş :-P
vs vs :)[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 03 Temmuz 2005 15:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi bende geliyorum... Ama oynamicam aksam otobüsüm var antalyaya kusura bakmazsınız umarım zaten yeniyim tanışmak maksatlı gelicem sorun olmaz umarım...[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Lexius 02 Temmuz 2005 22:33 tarihinde demiş ki: bu adam dağları deler o şeyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

len millet online olun lan! listeyi hazırlıyodum şu anda 15 kişi yüzde yüz diye teyit attı geri kalanlardan ses gelmeyince cok icime oturdu listeyi koyamıyorm daha diye :)[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
See the jungle when it's wet with rains
Just remember till your home again
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

20 kişi cıkar kesin, ben sadece son kontrole cevap atanları yazdım da hani foruma bakamayan ama gelecek olan adamlarda var yani(selamon öyle mesela)[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

eheh yürü bea :P güzel olcak merak etmeyin :) şu anda 23 kesinimiz var + zegna da getirebilirim belki bi kaç kişi dedi onları saymadım :) ayrıca su anda cevap vermemiş gözüken 4 kişi var, hani cevap veremeyipte gelebilirler tabi :) spastik_serce simdi seni yaziim mi bak? hava bulutlu olcak diyor hemde carsamba gunune

edit:bende diyorm bu deniz bi yerden tanıdık mı acep diye :) tmmdır
[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
You belong to me

[Bu mesaj Aegean tarafından 04 Temmuz 2005 21:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi imkanlarıyla gelen arkadaşlardan en geç saat 11 de oyun alanında olmalırını rica ediyorum. Artık zegnaları bi takıma verip onların maçları geçe atarız, öyle bişiler yaparız. Ayrıca kızılayda buluşmaya gelecek arkadaşlardan da en geç saat 10 da ykm önünde olmalarını rica ediyorum. geciken olursa beklemem giderim vala :P şaka tabiki, bekleriz heralde biraz :) ayrıca bi sorun olursa telefon numaram: 0532 374 28 99[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...