Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage mi, assassin mi?

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

Benim bi lvl 46 mage var. Bide lvl 37 assassin. Magede çok emeğim var. Ama mage hafiften bayar oldu. Sıkıyo insanı. O sebeple assassine devam ediyorum bu aralar. Ama mage'in de boş kalmasını istemiyorum. Bi onu oynuyorum bi assassini. Acaba hangisi daha iyidir? Bi akıl veriniz. mage'deki lvl önemli deil. Ama dersenizki redistribute yap, assassini okçu yap ona da kabulum. Söyleyin bişiler işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla gördüğüm kadarıyla sen hiçibişe olamazsın,bak bende 8-9 aydır bu oyundayım.50 tane karakter kastım,birisini 60 yapamadım.Şimdi deli gibi pişmanım.
Ne açarsan aç,yeterki kararlı ol.
Ha şu var,Mage de item derdin,rogue ya göre kuşkusuz daha az olur.[signature][hline]Buzkirpisi
Sat beni zindan gecelere,daha çok aydınlanayım.
Sosyal ağlarda paylaş

bi öncekindede yazdımda 55 den sonra en azından burning falan keserek para ihtiyacını giderebilirsin tabiki hiç bi char master olmadan pek bişi ifade etmiyor hepsi cok güsel ama sin daha eglenceli die düşünüyorum mageleri hiç sevmiom beceremiom ondanmıdır eheheh
ama magen varsa bence magenle rogue icin item dz at bankana sonra kasmaya başla cünkü cok masraflı oluorlar[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Mage kusucam .Mage kasmakdan nefret ediyorum her mage türünden oynadım ice,light,fire ama millet dalga geçiyor gelde sni bi sd ile öldürüyim diye
ass iyi mageden(bence) ama itemleri çok pahalı.
Eğer yeteri kadar paran varsa rogue oyna yoksa mage'e devam hiç değilse okadar çok masrafı yok.[signature][hline]Krwlng in my skiN
Sosyal ağlarda paylaş

şu assassinlerle yaptığımız sliding var ya, hani adamın etrafında dönüp duruyoruz, işte a bir bug(yok canım :D) ve eğer önlenirse işimiz kötü, eeeeeeeeaaaah, mageim ben abicim mage, mage kasacam, CZde tek başıma np kasamasam da. En iyisi adam gibi level kasmak, daha sonra PaTRiot gibi, The_Others gibi baba bi klana başvurmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Mage lwl yuksekmiş bence onu dwm et yada mage 50 sınırıyap ondan sonra dierini oyna bide mage olarak sawas larda naparsın assasinle ancak ezüq mage oldurusun cunku bi priestin weya wariorun yanına yaklasşsan ne olur bilmem ama en azından magele uzaktan adam gelene kadar yersin die weya karsındaki nowa atıyo onunyanına mı gıdersin yoksa uzaktan buyu mu atarsın. dusunuyorum hem tek basına assaainle ne kesebilirsin ki mage ole deil kaca kaca gene kesersin!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 05 Temmuz 2005 22:15 tarihinde demiş ki:
Valla gördüğüm kadarıyla sen hiçibişe olamazsın,bak bende 8-9 aydır bu oyundayım.50 tane karakter kastım,birisini 60 yapamadım.Şimdi deli gibi pişmanım.
Ne açarsan aç,yeterki kararlı ol.
Ha şu var,Mage de item derdin,rogue ya göre kuşkusuz daha az olur.

Bana gelmiştin bi kere yeni bi charla :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...