Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnterli Emre fenerbahçe'ye mi geliyo..

Freedom_Fighter

Öne çıkan mesajlar

emre sadece türkiye'ye dönmeyi tercih etmedi bizim imajımızla bunun ne alakası var yahu,biraz düşünerek yazalım.

hadi gs'den bahsetsek ödeme sorunlarından dolayı filan avrupa'da transfer piyasasında kötü bir imajı olmuş olabilir ama şu söylediğin mantıksız.
Sosyal ağlarda paylaş

En iyisini yaptı emre
daha genç avrupada oynasın Türkiye'ye dönmesin.

Fenere gelince ziyan olacak o adam. Fenere gelipte zay olmayan 1 adam söyleyin =)) Herkes ortega hoijdonk fln dermiş.
Alex'ide gördük
"Küçük Maçların Büyük adamı"

Herneyse
hayırlısı olsun
Başarılar Emre![signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trikeratops, 26 Haziran 2005 21:23 tarihinde demiş ki:
ben emre olsaydım fener e gelmezdim. mis gibi avrupa da kariyer yapmak varken fb de kendisini çürütmesin

bence gelebilirdi çünkü fenerbahçe şampiyonlar liginde oynayacak sakatlanmadan iyi bir performans gösterip newcastledan daha iyi bir takıma gidebilirdi...[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
FC Barcelona
Şampiyon Fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
kaynak

Kanarya'da Emre tamam

F.Bahçe, Newcastle defterini kapatan milli futbolcu için İnter'le anlaştı... Emre de sarı-lacivertli takıma 'Evet' deyince, yılın transferi sadece imzaya kaldı.

Fenerbahçe beklenen bombayı patlattı. Sarı-lacivertli takım, aylardır peşinde olduğu Emre Belözoğlu'nun transferini büyük ölçüde bitirdi. Önceki gün Rüştü için Barcelona Başkanı Laporta ile buluşan asbaşkan Hakan Bilal Kutlualp, dün de milli futbolcu için kulübü İnter ile masaya oturdu. İki taraf arasında yapılan uzun pazarlıklar sonrasında F.Bahçe, İnter'i ikna ederek bu transferdeki en büyük engeli aştı. Halen Türkiye'de tatilde olan genç futbolcunun da F.Bahçe'ye "Evet" dediği öğrenildi. Sarı- lacivertli kulübün yılın en büyük transferini bugün kamuoyuna açıklaması bekleniyor.[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 26 Haziran 2005 18:51 tarihinde demiş ki:
" Emre iLe iLgiLenmiyoruz " , Nihat Özdemir

Hakketten kendiLerini aşıyorLar :)

Hergün yeni yeni zirveLer yapıyorLar :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

newcastle'ın ilk tercihi oldugunu belirtti turkiyeden gelen teklifler icinde trabzonspordan bahsetti fenerden o kadar bahsetmedi... zaten fenere geleceginide pek sanmıyorum fenerin tek cazip yanı verdigi abarti para turkiyedeki futbol oynamanın diger ulkelerden daha zor olması profesyonelligin diger ulkelerdeki gibi olmaması fln dusunulurse emrenin son terciginin turkiye olması oldukca normal...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...