Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnterli Emre fenerbahçe'ye mi geliyo..

Freedom_Fighter

Öne çıkan mesajlar

Bu adam niye böyle çıldırdı acaba cidden postlarını yanlış mı okumuşum diye düşündüm, dönüp bi daha okudum.. Doğru okumuşum..

said:
Logan, 19 Haziran 2005 00:01 tarihinde demiş ki:ben sana birşey söylemiyorum, fakat kullandığın kelimelere biraz dikkat etmeni öneriyorum. insanların nedenlerini okumadan bu tarz lafları nasıl etmişsin hayret ettim. ayrıca bütün gs'den giden futbolculara aynı yakıştırmayı yaptığımı nereden biliyorsun?

terbiyemizi biraz takınalım..

Bu paragrafa baya güldüm özellikle.. Sırf profesyonelce davranıp mevcut kulübünden daha iyi bir yere gittiği için bir futbolcuya şerefsiz diyen bir insanın bana bunu söylemesi komik geldi nedense...

Fanatikliğinden kurtul da biraz akıllıca düşünmeye çalış.. Sarı kırmızı perdenin arkasından bakma olaya.. Sen bu açıdan baktığın sürece emreyi vatan haini bile ilan edersin çünkü..

Ha bi de futbol camiasında öyle bir etik varmış demek yeni öğrendim bunu da.. Futbolcu yükseldiği kulüpte kendi şutlanıncaya ya da para sıkıntısından satılıncaya kadar oynamak zorundaymış.. Yoksa şerefsizlik oluyormuş..

Lol ya adam ne yapsa yaranamadı size.. Riberyiye desen anlıyıcam ama emre...[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Logan, 19 Haziran 2005 00:01 tarihinde demiş ki:
koskoca hagi'ye ağzımdan tek laf çıkmadı benim, bilip bilmeden konuşma. hagi'yi eleştirdiğim yönü sadece teknik direktörlüğüydü ve oyuncu sıfatından tam sıyrılamadığı için başarısız olduğunu söylemiştim.

emre'ye hiçbir zaman kral falan da demedim çünkü takımı tek başına emre sırtlamıyordu. takımın as oyuncularındandı belki ama tek başına emre napabilirdi? o kadar kaliteli oyuncu arasında oynamasa emre tek başına nasıl şampiyonluklara taşırdı galatasaray'ı?

Bu lafları da belirli bir kişiye etmedim zaten.. Genel gs taraftarının düşüncesi bu.. Senin ne düşündüğünü bilemem..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 19 Haziran 2005 00:18 tarihinde demiş ki:
Bu adam niye böyle çıldırdı acaba cidden postlarını yanlış mı okumuşum diye düşündüm, dönüp bi daha okudum.. Doğru okumuşum..

said:
Logan, 19 Haziran 2005 00:01 tarihinde demiş ki:ben sana birşey söylemiyorum, fakat kullandığın kelimelere biraz dikkat etmeni öneriyorum. insanların nedenlerini okumadan bu tarz lafları nasıl etmişsin hayret ettim. ayrıca bütün gs'den giden futbolculara aynı yakıştırmayı yaptığımı nereden biliyorsun?

terbiyemizi biraz takınalım..

Bu paragrafa baya güldüm özellikle.. Sırf profesyonelce davranıp mevcut kulübünden daha iyi bir yere gittiği için bir futbolcuya şerefsiz diyen bir insanın bana bunu söylemesi komik geldi nedense...

Fanatikliğinden kurtul da biraz akıllıca düşünmeye çalış.. Sarı kırmızı perdenin arkasından bakma olaya.. Sen bu açıdan baktığın sürece emreyi vatan haini bile ilan edersin çünkü..

Ha bi de futbol camiasında öyle bir etik varmış demek yeni öğrendim bunu da.. Futbolcu yükseldiği kulüpte kendi şutlanıncaya ya da para sıkıntısından satılıncaya kadar oynamak zorundaymış.. Yoksa şerefsizlik oluyormuş..

Lol ya adam ne yapsa yaranamadı size.. Riberyiye desen anlıyıcam ama emre...

ya sen harbiden okumuyorsun, emre şutlanmadı hatta emre'nin mukavelesini uzatmak için yönetim elinden geleni yaptı da emre imzayı atmadı. o futbol etiği değil vefa anlayışıdır bu arada. bunlarda vardı önceki postlarda, neyse..

ayrıca ne yapsaydım? sana küfür mü etseydim? ben seni tanımam bilmem ama emre'yi çok iyi bildiğim için bunu söyleyebiliyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 18 Haziran 2005 23:09 tarihinde demiş ki:
Eh işte klasik galatasaray taraftarı.. Bizim oyuncumuzken "kral", gittimi "şerefsiz".. Zaten yıllarca takımı sırtlayan, koskoca hagiye bile demediğinize bırakmadınız ya.. Bunu görünce hiç şaşırmadım...

Ben fenerliyim ve emre gsden gittiği zaman bayağı sevinmiştim.. Çünkü emre gibi bir yetenek galatasaray da resmen harcanıyordu.. Aynen şimdi de fenerbahçeye gelmesini istemiyorum çünkü avrupada oynamayı hakedecek kadar iyi bir futbolcu..

Galatasaray taraftarının "bok at izi kalsın" mantığıyla düşünmesini ve bu kadar çirkef olmayı bırakması lazım artık..

Biz kime öyle bişi dedikki?Hadi dediysek size ne?Hagiye demedigimizi bırakmadık ha,hiçbir GS linin Hagi hakkında kötü düşünmediğine eminim bilip bilmeden yorum yapmak buna deniyor heralde.Üslup da çok sivri umarım böyle yazılara devam etmezsin[signature][hline] İki şey sonsuzdur,insanoğlunun aptallığı ve evren.Fakat ikincisinden o kadar emin değilim...
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenge, 19 Haziran 2005 01:05 tarihinde demiş ki:
Hagiye demedigimizi bırakmadık ha,hiçbir GS linin Hagi hakkında kötü düşünmediğine eminim bilip bilmeden yorum yapmak buna deniyor heralde.

*!Hagi istifa! Hagi istifa! Hırsız Hagi! Hırsız Hagi! tezahüratlarını sanki halen duyar gibidir*

Komiksiniz ya.. En basitinden gidin bakalım gs forumlarına neler yazıyorlar... Eminsin demek...[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

futbolcular profesyonel diyosunda ben takımımda profesyonel adam istemiyorum amatör ruhlu adam istiyorum takım aşkı diye bir şey vardır yıllardır tuttuğun takım için oynarsın illa gideceksen takımınında bişiler kazanmasını sağlarsın zaten böle olan futbolcular her zaman efsane olurlar Metin Oktay,Bülent Korkmaz ve Hakan Şükür gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

emre belezoglunun gs ye gelmesini kesinlikle istemem acikcasi adi fbyle anilmish eski bir gsliyi ne takimda gormek isterim nede duymak...
trafik kazasi sonucu bir kisinin ölümüne sebeb ol o esnada gelsin seni klub yoneticeleri kurtarsın o durumdan hadi artıq biraktim altyapıdan cıkmayı yuva olma mevzusunu bi borcun wardır o klube ... daha bi sey demeye gerek yok . pro.luk para kazanma devri tamam kabul mantıklı konushmalar ama boyle bi borcun altında eziliyorsan ki giderkende takımdan yarım sezon nasılsa ben intere gidicem die sakatlanmıyım die adam gibi oynamayıp sampiyonlugu kaptırmaktaki en onemli etkensen gelme kardesim gitsin fenere[signature][hline]Uthmatar / star wars galaxies eclipse server
DeaTH iS CeRTaiN LiFe iS NoT !!!
Sosyal ağlarda paylaş

bir fenerli olarak üzülerek söylüyorum sanırım fenerbahçenin elinde patladı emre transfer, haberin detayları şurda:

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=396

ben yakıştıramadım şahsen, belli oldu ki emre gelmek istemiyoru, "ilgilenmiyoruz" dediler, "alamadık, aklını gönlünü çelemedik" deselerdi, çok daha açıkyürekli bir açıklama olurdu bence, çünkü emrenin peşinde koştuları açık seçik belliydi.

neyse napalım, emre'ye de başarılar dileriz avrupadaki futbol hayatında, aslında gelmemekle kendisi için iyi olanını yaptı bile diyebiliriz.

neticede şu an bu transfer yalan olmuş gibi gözüküyor.[signature][hline]Msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Emrenin mikrofonLar karşısında konuşmasını dinLedim ;

fenerbahçe , beşiktaş ve trabzonspora teşekkür etti yaptıkLarı tekLifLer için.

GaLatasaray bu adam tekLifte buLundu mu acaba ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

ayrani yok icmeye.. baskasinin yapamadigi transferle dalga gecmeye calisiyor.
ne kadar guzel bir duygu ki emre gibi bir futbolcunun tercih ettigi avrupa klubunden cok para veren bir klubum var.
aynaya bak ki gor, yildiz diye getirdiginiz adamlari simdi ustune para verip yollamak istiyorsunuz. carew.. uzun kavaklar sarkisinda yildiz kavak olarak clip oyuncusu olabilir.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ee herşey para pul ile olmuyor işte.

said:
Patos, 19 Haziran 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
o kadar bagliyim ki kufur de ederim serefsiz de ilan ederim diosun
ne oluosa sizin gibi kendisini klubun sahibi sanan ve kendilerine "taraftar" diyebilenler yuzunden oluyor.

taraftarız kardeşim, sen bizi nasıl görüyorsan öyle gör. hiçbir zaman takımımın sahibiyim demedim ayrıca..

[Bu mesaj Logan tarafından 24 Haziran 2005 01:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 23 Haziran 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
ayrani yok icmeye.. baskasinin yapamadigi transferle dalga gecmeye calisiyor.
ne kadar guzel bir duygu ki emre gibi bir futbolcunun tercih ettigi avrupa klubunden cok para veren bir klubum var.
aynaya bak ki gor, yildiz diye getirdiginiz adamlari simdi ustune para verip yollamak istiyorsunuz. carew.. uzun kavaklar sarkisinda yildiz kavak olarak clip oyuncusu olabilir.

ya siz bole bikac kişisiniz cok deil sorun sacıyosunuz ortaya...
emreye gelince o kadar kotu bi imaj varki sizde ne kadar para
verirsen ver gelmiyo iste burda ovunulucek bi durum yok..

bu konuda zaman asımına ugrasa artık..adam gitti ya[signature][hline](_)> (_)> (_)> (_)> ZzZzZzZzZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...