Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fener ROBİNHO ya teklif götürmüş..

NightSorrow

Öne çıkan mesajlar

genelleme yapıyorum çünkü olarak bütün gazeteler bunu yapıyor da ondan, ben fener robinho'yu alamaz demem (gerçi alamaz ama olsun, en azından buna bu haberi okuyarak inanmam ben) ama bizim gazetelerin spor sayfalarını okuyarak hiçbir gerçeğe ulaşılamaz, en azından transfer konusunda. ha bunu anlamak için futbol dehası, sosyoloji prof'u olmak değil akıl ve mantık sahibi olmak yeterli.
şahsen ben fenerbahçenin resmi sitesinde televizyon kanalında ya da büyük bir uluslararası spor haber ajansında görmeden inanmıyorum transfer haberlerine artık.

ha bir de takımın resmi sitesinde, nerdeyse her gün, birsürü gazetede geçen transfer haberinin yalanlanması da buna etken, ama tabi bunları bilmek için biraz takipçi, biraz da tarafsız olmak lazım. neyse

son söz olarak da şu güzel linkimizi taktim ediyorum:

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=357

(aziz başkan da benim gibi gülüyor herhalde gazetelerde yazanlara, baksanıza aman tanrım!!!)

ve gidiyorum spor bölümünden uzaklara ben, uzaktan sevmek lazım bu bölümü lol.[signature][hline]bloody mess all over my clothes! => [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sanerixx, 19 Haziran 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
gazetede gorduğum şeye klozette gördüğüm şey kadar değer bile vermem.
:D süper bi karşılaştırma
:tebrikz:
:lol:[signature][hline]ucanadam, 19 Haziran 2005 13:49 tarihinde demiş ki:
ben imam hatipte girdim sınava, bir sıranın üstünde "GÜLÜN AÇANI, KADININ KAPANANI GÜZELDİR" yazıyordu... çok güldüm :)
Lopeth, 02 Kasım 2004 22:34 tarihinde demiş ki:
rahmetlide sollardı..
Sosyal ağlarda paylaş

gelirse tabi ki manyak olur, manyak olur olmasına da, ileriye robson de souza'yı alıp geriyi boşlarsak, avrupada bu sene de ne yapacağımızı kestiremiyorum.

ama bunu eminim fenerbahçe yöneticileri de düşünüyordur.

açıkcası şu aralar, kaliteli bir defansif futbolcunun transfer söylentisini duymayı, robson'un transfer söylentisini duymaya tercih ederim.[signature][hline]bloody mess all over my clothes! => [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe gördük yeterliyi fistancığım ya, incele bir avrupada yediğimiz golleri, daha doğrusu sırf avrupada değil, üstümüze gelen her takımın attığı golleri.

servet ve önder bence yetenekli oyuncular olabilirler fakat, daha bir fırın gol, ehmm aman, bir fırın ekmek yemeleri lazım.

bu sene defansa kesinlikle çok hakim biri lazım, öyle ya da böyle :)[signature][hline]bloody mess all over my clothes! => [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

robinho brezilyalıların yeni yıldızı. yalnız dün meksika-brezilya maçı vardı kanal-d de, robinho kötüydü....
meksika 1-0 aldı maçı.[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...