Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Giants:Citizen Kabuto

bilkan

Öne çıkan mesajlar

Yıllar önce henüz bilgisayarım yokken bu oyunla ilgili açıklamayı bir dergide okumuştum, ilgimi çekmişti ama oynayamamıştım.Bugünlerde aklıma geldi , bulabilirsem oynayayım diyorum ama yine de boşuna vakit kaybetmemiş olmak için soruyorum.İçinizde oynamış olan varsa bana biraz açıklama yapabilir mi, fikirlerinizi de belirtirseniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok iyi ve espriliydi, oynadıysan armed&dangerous'ın motorunu kullanıyodu ve oyundaki 3 ırkdan biride nerdeyse aynı oynanış tarzına sahipti.

Özellikle Kabutoyu oynamak bambaşka bi duyguydu aynı hissi başka hiç bi yerde yaşamadım.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

bende oynamak istiodum hiç oynayamamıştım bulursanız haber veirn...[signature][hline]Grimwolf, 15 Haziran 2005 22:44 tarihinde demiş ki......
Post kasmak ya da kasmamak işte bütün mesele bu...
Spidee, 02 Temmuz 2005 01:42 tarihinde demiş ki:
Fake You !!

Murk, 02 Temmuz 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
I want to fake you.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben oynadım.Bitirdimde Üşenmeden kasıp.. Oyunda en büyük eksik oyun ortasında save yapamamanız... Reaper,Kabuto,Mec Diye 3 ırk var ilk başta mac sonra reaper sonra kabuto olarak oynuyorsunuz.Oyun son derece zevkli ve dialoglar bi okadar komik. Oynanaması gereken bi oyun... Jatpack ile uçmak acayip haz veriyor.Kabuto ile milleti ezmek hele sadistliğin diz boyu... :> Kesin alın oynayın.Bitirdim oyunu ve çok güzel.Sonunda Reaper ile Bizim Eleman sevgili oluyorlar eheh...[signature][hline]'Cause I fucking hate you You're such a liar And I love to hate you You're all the same to me I fucking you hate you You're such a liar.And I love to hate you You're all the same to me
Sosyal ağlarda paylaş

sanki MDK'yı yapan elemanlar yapmıştı gibi hatırlıyorum. en azından sevdiğim bir oyun firması yapmıştı. konusu da çok cazip gelmişti. heyecanlanıp gidip almıştım.

ancak oyunu çok vasat bulmuştum.
hemen aksiyona sokmuştu, çok zorlanmıştım, tuşlar arabirim felan aşırı yormuştu beni. save olayı da yok tabii.
grafikleri de göz yorucu gelmişti bana.

direk soğumuştum bir daha da açıp oynamadım.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

reaper çok sağlam vuruyor yaw :> vurdumu indiriyor.Birde eksi Olarak Aynı şeyler war reaper ile mec de. O cok kötü :<[signature][hline]'Cause I fucking hate you You're such a liar And I love to hate you You're all the same to me I fucking you hate you You're such a liar.And I love to hate you You're all the same to me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...