Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bıldıgınız guzel bır Levelli server varmi acaba

serberius

Öne çıkan mesajlar

hepside doğru.

harita farklı indirip deneyebilirsin.

verdata animleri başka yerden olabilir ama onu sen ayarladıktan sonra o yaratığı sen ayarladıktan sonra senin demektir.

sistemlerde bizim apk ile karşılaştırabilirsin.

ee daha uzatacaksan özelden uzat burayı boşa doldurmayalım.

[hline]
~VioX~
Ba'aL
Sosyal ağlarda paylaş

yoo burası gayet iyi burası sunucuları tartısma sorunları dile getirme yeniliklerden bahsetmek için var yanlıs hatırlamıyorsan.

yukarda verdiğim link te yine yazılan sistemlerin hangisi apk dan farklı merak ediyorum.

guards lar hapse atıo :)
lvl atlayınca skill point stat point veriliyor :)

ya hatırlamıyorum işte o linkte yazan herşeyi tanıyorum sunucuya girmeye gerek yok yani.

benim için ve bütün oynayanlar için hiç bir farkı yok onemli olan saglam ve lagsız olması ama ben yine tasrif etmiyorum

o yaratıkların scplerini bizde hazır almadık tek tek yazdık tıbki sizin gibi. apk vermedi bize hazır hiç bişi. tek verdata ve map la basladık işe. scpleri verirlermi sanıyorsun :) neyse yeter[signature][hline]Emekli UO'cular Derneği
Uye No : 00000000001

Chaos Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

Yeah Lebaal Takmayın kimseyi devam edin.Arkanızdayım... (edit bap of pls ;P) Gerçekten adam akıllı level sistemi arıyordum.Edit yoksa tadından yenmez bi serverınız var.

bu arada Rar lamayı denesenize? Eminim bi 40 50 mb ye düşer...
[signature][hline]kaz ay fakin heyt yuuu, yu saç e layırr! en ay lav to heyt yuu, yu ar al seym tu mi.

[Bu mesaj Erutan tarafından 01 Temmuz 2005 22:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

peki bitirdim :p

erutan edit yok sadece test characterleri mevcut 2 adet onlar size dokunmaz üzerindekiler newbie felan isimleri test character zaten onlarda 1 hafta sonra kaldırılacak.Zaten plevel 5 altı spawnların sağında bile geçemiyor istesede yapamaz.Komut desen bende bile olmayan komutlar var :D zaten anti edit sistemide var ;)

-Pato.. Mümkünse pm den msn i ni yazarsan sevinirim.Madem tecrübeniz var eksiklerimizi öğrenelim.

[b][hline]
~VioX~
Ba'aL
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kortez, 01 Temmuz 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
leBa'al pekı server nezaman acılıcak tekrar ve Ph durumu falan nedır?

wildgenie ye ulaşmaya çalışıyorum ulaşınca 30 dk lık işi var connector update in ph %70 açık oda 400.0 a kadar kasılmasını dengelemek için.Ph sürekli olarak böyle kalacak.

[hline]
~VioX~
Ba'aL
Sosyal ağlarda paylaş

@erutan
Sistem gercekten çok iyi indirdiğine degiyor ve giren cıkmıyor. Bu sistemi adam akıllı oturttugunda en fazla 2 ay sonra alternatif bir sunucu sahibi oluyorsun.

@lebal
olayi bitirdim büyütcek bişi yok ama lafı atan sensin biz kimsenin bir şeyini almadık onu dile getirdim olan zaten share edilmiş map share edilmiş animasyonlardır ve sizin sunucunuz yoktu ozamanlar :-)

ayrıca sistemi oturtmak zor bir iştir sürekli yeni sorunlar cıkar sürekli fixle ugrasman gerekir. oturttugun gün hala sunucun acıksa inan çok başarılı olacaksın tekrar basarılar dilerim.[signature][hline]Emekli UO'cular Derneği
Uye No : 00000000001

Chaos Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

merhabalar ! ben viox playerı : raistlin ( bilenler bilir der )
viox hakkında yazılanları ve yeni girecekleri okudum ve yazıyım dedim bi tarafsız bi playırı olarak.
-ben daha önce sayısız serverlarda oynadım hiç levelli serverda oynamamıştım.Viox a başlayınca şaırdım ve ayrı bi heves aldım bidaha normal serverlarda oynamadım bıraktım resmen.Setler -itemler - spawnlar - sistem farklılığı ilgimi çekti .Size tavsiyem vakit kaybetmeden açılınca girin başlayın derim.Serverda ilk gün görüşmek üzere derim der kaçarım!
Sosyal ağlarda paylaş

walla şimdi yoğun istek üzerine yenilikleri yapıodum , fixlerlede uğraştım biraz 1 yıl oldu bitmedi..

wildgenie nin yaptıı conn a göz gezdirdim yok ben clientini değiştiremem artık o değiştirsin :-) çok karmaşık hede hödö lerde dolu..

[hline]
~VioX~
Ba'aL
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeBaaL, 01 Temmuz 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
Normal Bir Levelli Serverdan Baya Farkımız Var ;
Statlar Str 400 , Dex 200 , Int 200 olabiliyor.
Skiller 400.0 a kadar kasılabiliyor.
Level Max 150 , her levelde 5.0 skill 5 stat(seçtiğiniz)
Oyuna 100 str 100 dex 100 int le başlıosun vs

Farkımız derken turkıye de kı suncuları kastedıyorsun snrm?apk ya benzer demı$sınde tamamen aynı sıstem bu saydıkların.hatta abyss diye npc ekle ondanda str tome,int tome,dex tome cıksın +5 veren?

demin siteye yenılıklere baktım da baya guldum.npc isimleri bile aynı olmak zorunda mı acaba?madem kendı anıme ve mapınızı ekledınız,hazır el atmı$ken npc ısımlerınıde kendınız uretseydınız?[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê

[Bu mesaj Pyro tarafından 02 Temmuz 2005 03:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyro, 02 Temmuz 2005 03:43 tarihinde demiş ki:
said:
LeBaaL, 01 Temmuz 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
Normal Bir Levelli Serverdan Baya Farkımız Var ;
Statlar Str 400 , Dex 200 , Int 200 olabiliyor.
Skiller 400.0 a kadar kasılabiliyor.
Level Max 150 , her levelde 5.0 skill 5 stat(seçtiğiniz)
Oyuna 100 str 100 dex 100 int le başlıosun vs

Farkımız derken turkıye de kı suncuları kastedıyorsun snrm?apk ya benzer demı$sınde tamamen aynı sıstem bu saydıkların.hatta abyss diye npc ekle ondanda str tome,int tome,dex tome cıksın +5 veren?

demin siteye yenılıklere baktım da baya guldum.npc isimleri bile aynı olmak zorunda mı acaba?madem kendı anıme ve mapınızı ekledınız,hazır el atmı$ken npc ısımlerınıde kendınız uretseydınız?

Bazı Npcler Hoşuma Gittiği Için Koydum Çoğununda Özellikleri Farklı.Abyss Lord Demişsin Abyss Lord Her Yerdeki Script Packlerde Mevcut Zaten.Onlar Dışında Daha Onlarca Npc Var.

*Dip Not; Ben apk da oynamadım oynayan bir arkadaşım (charas) ricası üzerine öyle yaptık.Bana kalsa çok daha değişik şeyler yapılabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

angel da farklı npclerden olsa gerek? lol.bu arada apk da oynamadıysan anımeleri,npcleri ve mapi hakkında bu kdr cok $eyı nerden bılıyorsun?hepsını ark.ın mı söluyor bu vardı $u vardı dıye?ha bu arada server senın mı ark.ının mı anlamadımda kolay gelsın,en azından farkımız var dedıgınde bı$ı sanmı$tımda ondan bu kdr ele$tırıyorum.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyro, 03 Temmuz 2005 00:01 tarihinde demiş ki:
angel da farklı npclerden olsa gerek? lol.bu arada apk da oynamadıysan anımeleri,npcleri ve mapi hakkında bu kdr cok $eyı nerden bılıyorsun?hepsını ark.ın mı söluyor bu vardı $u vardı dıye?ha bu arada server senın mı ark.ının mı anlamadımda kolay gelsın,en azından farkımız var dedıgınde bı$ı sanmı$tımda ondan bu kdr ele$tırıyorum.

12 Aydır Serverla Uğraşıyorum Mapı Ne Kadar Iyi Biliosun Diyosun Çukurları Bile Ezberledim :-)

Server benim fakat ayarlarken 9 ay günde 10 saat charas,Linux,Gargamel,UnpownableFair ve eski tüm apk cılar anlattı şunu böyle şunu şöyle ayardık bizde..
Sosyal ağlarda paylaş

ben mapı derken apk nın mapten bahsetmı$tım :) bu arada linux lar benı oraya apk ya ba$latmı$tı ztn,gargamel de orda stafftı lol.nese ba$arılar sana.
p.s:linux lar apk nın aynısını hatta spawnların bıle aynı yerde oldugu $ekılde bır server acıcaklardı ama yalan oldu snrm o?[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê

[Bu mesaj Pyro tarafından 03 Temmuz 2005 05:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...