Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abyss GEM

uzman_64

Öne çıkan mesajlar

ya ben bu abisin bilmem ta ............ bole bişey warmı
insanlar katları almışlar orc cıkarmıolar
hemen dalıyolar bole bişey waarmı
para kasmamızlazım ken sawasşıyoz ile sawas istiyosanız yuruyun maradaona teketek kapışam ..........a.q. hiç para kasamıyoz ya suna bi çözum bulun hemen dalıylar bırakın herkez kendince para kazsın yawwwwwww:(
Sosyal ağlarda paylaş

adamalraı kesemiyosan git ilkönce lvl kas !!!....eziklik yapma lvl kastınmı ztn öldüdürürüdün orası abyse kimseye dalma deyemessin bende gidince orda insan yaşatmıyom temizliyom tek tek katları ....dediğim gibi tekrar orası abyse ve isteyen istediğine dalar böyle bir istekte bulunma lütfen.....(bu adam yarın czde insan tarafından kesilince nie daldın bana der:D)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

bende[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 03 Temmuz 2005 15:36 tarihinde demiş ki:
Baba ben kisisel olarak silinmesini istiyorum bu topiğin.

katılıyorum.

dungeon da zaten herkes para kasıyor.insanlar da orclarda.heryerde ki gibi şu altın kural var : büyük balık küçük balığı yer.eğer gücün yetmiyorsa uğraşmayacaksın . benim levelim yükselene kadar 6. kata sokmuyordu orclar.

şu andaysa zaten 14. kattan aşağısı kesmiyor. gidiyorum burning skeleton ve ya phantom kesiyorum . burninglerden +9 takılar düşüyor, phantomlardan da gem daha fazla geldi bugüne kadar.oralar eline kılıcı alanın ortalığı karıştırdığı yerler değil,o yüzden kafa daha sakin oluyor ...[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : LéSath
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 03 Temmuz 2005 15:36 tarihinde demiş ki:
adamalraı kesemiyosan git ilkönce lvl kas !!!....eziklik yapma lvl kastınmı ztn öldüdürürüdün orası abyse kimseye dalma deyemessin bende gidince orda insan yaşatmıyom temizliyom tek tek katları ....dediğim gibi tekrar orası abyse ve isteyen istediğine dalar böyle bir istekte bulunma lütfen.....(bu adam yarın czde insan tarafından kesilince nie daldın bana der:D)

Ersin abi deyon sen git lwl kas tmm ok kasak ama parayi nerden salicez burda herkez en ii para abyys de kasilir demisler orda kasmaya calisiyoz ama olmuyo 1-2 insan olsa tmm yatmayiz orda en az 10 insan war a.q.hepsi o katta ne kadar insan war sa daliyo sanki hiç orc gormemis adamin birine sordum eline ne gecti
-Bilmem herkez daldi die daliom diyor gel ozman dedim teketek kapisak moradonda diyom olmaz orda yenersin eee ozman burda neden daliyon arkadaslar1m war ona guweniom da ondan ezüq iste ezüq illa olmemek icin yanimizde arkdas mi getirmemiz gerek... insanin biri nowa ato bide clan baskani sirf orda ocrlarin üstüne atio nowai bu demek oluyo adam herhal hiç teketek orc oldurememis sawasalarda onun icin atiyo yada artistlik olsun die bide üstüne baksan hiç elbise yok capulcu elbisesi war ayni cingen megeleri gibi yaw bence GM bu abisleri ayir para kasamuyoz ozmanda para olmuyo millet 3-5 k mi dilencez..................
Sosyal ağlarda paylaş

LOL daha nerde kapışılacağını mı bilmon sen demek seni dawet etmemişler hiç düelloyo moradonda inn hostesin arkasında merdiwenler war oraya giderken bi adam war adını unuttun ona tıklıyon hoooooooooop arenadasın yada adamın biri seni ezüq görüp command dan düelloya dawet eder direkt oraya gidersin :-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...