Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muhteşem ICQ Client'ı

Maleboge

Öne çıkan mesajlar

Ama yinede icq'nun daha çok özelliği var bence. Yani icq kullanmıyorum ama keşke herkes icq kullaansaydı o zaman ben kesin kullanırdım hemde seve seve. Bu rename olmama işine sinir oluyom msn'İn.

Şimdi biri gelip demesin bana msngerplus var :). Bilgisayarın bütün kaynaklarını tüketiyo be msn 3 kat yavaş çalışıyo.[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 03 Temmuz 2005 11:40 tarihinde demiş ki:
aslında bütün dünya icq kullanmaya devam ediyor ama nedense trde msn kullanıyor millet :)

bakınız download.com daki her 2 program için olan indirme rakamları :)

Açıyom lem açıyom wallahi gaza getirdin beni artık icq kullanıyom :)[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huntercik, 03 Temmuz 2005 11:58 tarihinde demiş ki:
İcq, msn'e göre daha fazla makinayı zorluyor ve kullanımı daha zor, o yüzden tr'de insanlar msn kullanıyor diye düşünüyorum.

Msnger plus'ı yükle bakalım makinen ne hale geliyor. Bi pencereyi açana kadar kaç sn bekliyor hiç hesapladın mı. Icq bence daha güzel. Kullanması zor değil arkadşaım insanlar hiç karıştırmamış demekki kullanabilmek için. Icq'nun çok özelliği olduğu için kullanması zor geliyor insanlara. Ben icq kullancam artık :D[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 03 Temmuz 2005 11:40 tarihinde demiş ki:
aslında bütün dünya icq kullanmaya devam ediyor ama nedense trde msn kullanıyor millet :)

bakınız download.com daki her 2 program için olan indirme rakamları :)

Şimdi kontrol ettim onun nedeni icq.coM'dan icq'yu indirmek isteyince sizi download.coM'a gönderiyo ordan indiriyonuz msnde böyle bişi yok ondan msn'in rakamları daha az çünkü herkes kendi sitesinden indiriyo msni.[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 03 Temmuz 2005 03:20 tarihinde demiş ki:
ciddi ciddi icq kullanan kaldı mı?

herkes böyle sanıyor, böyle düşünüyor da, icq'nün rahatlığını sevdiği için hala kullanan, sandığınızdan çok insan var.

msn'ye ilgi, "herkes msn'ye geçti ben de geçmeliyim" düşüncesi yüzünden oldu. msn hep burdaydı zaten ama popüler oldu diye msn tercih edilmeye başlandı, icq öldü sanıldı icq bırakıldı.

bana msn cancanlı ambalaj kağıdı gibi geliyor. dışı ilgi çekiyor ama içi bomboş.

icqbotlarından felan şikayet etmişsiniz. icq98, icq 2001 zamanlarında vardı, kullanırken nerdeyse her gün karşılaşıyordum. ancak icq 2003'te o sorunu hallettiler. kullandığım süredir tek bir icqbot gelmedi valla.

icq'yü daha çok seviyorum çünkü msn gibi sıkmıyor insanı.

icq'da history'i görmek çok kolay.
single/split mode imkanın var. illa tek bir pencerede uğraşmak zorunda değilsin.
mevcut pencereyi kapattığında karşı tarafa uyarı gidiyor, 10 saat konuşmamış bile olsa, senin pencereyi kapattığını görünce başlıyor vıdı vıdı konuşmaya.
bilgisayardaki icq'ya kullanıcı ekleyip kaldırma imkanın var, e-mail adresi öyle kabak gibi ortada kalmıyor.
arabirimi çok rahat, herşey elinin altında.
saçma sapan "titreşim" gibi hedelerle uğraşmak zorunda kalmıyorum.
icq'da dosya transferinde resume imkanı var.
istediğin kullanıcının nickini değiştirebiliyorsun. Normalde belli bir nickle tanıdığın kişiyi bir gün Donkale ertesi gün janjanjan başka bir gün tenceretava gibi abuk sabuk nicklerle "tanımaya, hatırlamaya çalışmak" zorunda kalmıyorsun...

web camera şebeklikleri, emote flood'u, titreşim şakaları gibi saçma sapan hedelerle uğraşmak değil,
instant messenger kullanmak istiyorum. işte bu yüzden hala icq kullanıyorum.
msn yeterince profesyonel bir program değil.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ben bıraktığımda icq ile genişnat internetlerin bir sorunu vardı ondan sonra msne geçtim sıfır sorundu. Hala o decam ediyorum.

Galiba icq kendi kendini bitirdi, gelişen msn'in yanında sönük kaldı[signature][hline]www.MerlininKazani.com
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seregwethrin, 03 Temmuz 2005 13:28 tarihinde demiş ki:
said:
İcq, msn'e göre daha fazla makinayı zorluyor ve kullanımı daha zor, o yüzden tr'de insanlar msn kullanıyor diye düşünüyorum.

Msnger plus'ı yükle bakalım makinen ne hale geliyor. Bi pencereyi açana kadar kaç sn bekliyor hiç hesapladın mı. Icq bence daha güzel. Kullanması zor değil arkadşaım insanlar hiç karıştırmamış demekki kullanabilmek için. Icq'nun çok özelliği olduğu için kullanması zor geliyor insanlara. Ben icq kullancam artık :D

Kullana insanlar ek paketler yüklemeden kullanıyor ve makinayıda zorlamıyor + dediğim gibi icq'ya göre çok daha basit kullanımı. En çok icq'daki o OooO sesini özlüyorum desem yalan olmaz : )[signature][hline]swift,silent,deadly
mercenary
Sosyal ağlarda paylaş

Çok uzun süredir Miranda kullanıyordum. Çok da memnundum. Sonra webcam kullanmaya başladım. Geçen haftadan beri sadece msn plus yüklü. Webcam kullanacağım zaman mirandayı kapatıp msn açmak zoruma gidiyordu. Zaten pek kullanmam msn... Gerçi benim gibi lite program peşinde olan birine webcam kullanmak yakışmıyo ama.. :-p

Bu program da miranda gibi hafif bir şey mi? Ve webcam kullanılıyor mu?[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ciddi ciddi icq kullanıyorum
asla da vazgeçmem
msn gençliğine de kafam girsin
envai çeşit depresif hallerini nick e yazanlara fln
ne yane kızlar öle mi seviyo sanki ehehe
ben kız olucamda cocugun nicki de
yagmur altında beklerken daima seni düsünüyordum ve akan sular gözyaslarım gibidi

gibi nick koymus bi cocuk bana ilgi çekici gelcek
bırah allasen

icq iyidir ofline msj ve invis olayları gayet şıktır.
listemdeki online sayıs ıeskiden ort 50 civarı iken simdilerde 5-10 arası gidiyo
ama olsun eski toprak icq yu bırakmaz[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

said:

kullanımı daha mı zor ?
yan binadaki arkadaşa attığm mesaj amerikadan geliyorsa bunun nesi kolay ?

2 gün sonra gidiyordu bazı mesajlarım arkadaşımla tartıştım telefonda geçende mesajlar ona aksi zamanda başka bir konu hakkında gidince
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...