Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

R.O.S.E online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Başlangıçtaki yaratıkları keserek level 6 oldum. Level kaça kadar orda kalmalıyım? Bir de knight olmaya karar verdim, oyunun forumlarında str ve con'a yüklenin diyordu, öyle yapıyorum, sizce doğru mu?
Skill'leri ise hiç dağıtmadım. Nelere vermem en doğru olur knight için?
Sosyal ağlarda paylaş

bu araralar oynyan var moı rose? kimler oynuo oyundaki nicklerini yazarlarsa memnun olurum[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

zant şewhrine geçmek için valley of luxen tower dan geçeceksiniz.orda warrenı bulacaksınız daha sonra o sizi başka birine gönderecek(yine zant şehrindeydi benimki).questi alıp bitirince bir tane daha alabilirsiniz.ben solcier questini 2 p görevle tamamladım(ilkinde 10 honeybee ,ikincide 3 elder pumpkin :P).
şu an level 11 bir solcierım :),nikim TTIGER
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Eğer yeni server/channel açılmamış veya kapasite artmadıysa hiç başlamayın, haftasonları hatırladığım kadarıyla sabah 10 dan akşam 11 lere kadar full dolu oluyor. Bazen 3-4 saat aralıksız girme denemeleri yapmanız gerekiyordu. (2-3 ay önce) [signature][hline]

[Bu mesaj flyblast tarafından 19 Haziran 2005 11:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün niki tr ile başlayan bi pati8öğleden sonra) zanta geldimi.Tam alışveriş yapıyordum bir oyuncuylaki selam verdi (sanki benim niki biliyor gibiydi,patidende başka yere vermedim niki ).Bbir dakika bekle diye mesaj yazana kadarda gitti.Alışveriş bitince etrafı aradım ama bulamadım.
Her kim ise kusura bakmasın,kalbi kırılmasın görmezden gelmiş değilim görüşmek üzere .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...