Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

R.O.S.E online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar aklıma gelmişken benim derdim ayrıydı bu esnada serverlar kapalı diye deneyemiyorum ama benim olayın aynısını yaşayan var mı aranızda . Yani Avatar seçmimine kadar bir şey yok fakat avatarı seçip başla dediğinizde orada donuyordu oyun . Yukarıda vermiş olduğum linklerden öğrendiğim kadarıyla ben bu problemi yaşarken serverlarda bunun yansıması yok .Yani olay benden kaynaklanıyor gibi .İyi ama neden acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

hiç sevmiyom böyle laflar etmieyi ama edicem bu sefer..
"2 3 sayfa gerisini okumaya inanın arkadaşlar"..
"bir üstteki mesaja gereksiz yere quote yapmayın arkadaşlar". tamam rahatladım..
oyun çalışmıyor senin dediğin gibi serverla alakalı degil .. bi resim bile göremedim daha oyunda :([signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ilk defa yani nebulada ultima oynadığımdan buyana bir tek wow da rastlamıştım . 3 server ı var 3 ü de tıka basa dolu ve bizde millet bebek oyunu dedi geçti ya ne enteresan milletiz illa vahşet olacak kan gövdeyi götürüp zombieler mi dolaşacak etrafta . Hayır oyunda bir problemim oldu giremiyorum ve enteresan bir olay kimseye ne sorup nede cevap alabiliyorum , öylece konuşup duruyorum kendi kendime vallaha ..........
Sosyal ağlarda paylaş

Sorma denemediğim kalmadı 3. yükleyişim .Patchler de bitmek bilmiyor :) . ama işin garip yanı işlemci 2.8 ram 1024 ekran kartı 5200 zor kasar bu klasta bir oyun ama bu oyun değil kasmak açılmıyor ve enteresan tarafı millet server a giremiyor ben giriyorum (biraz zorlayarak ) fakat avatar seçtikten sonra oyuna giremiyorum . Oyun waiting diyor donuyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 20 Şubat 2005 01:10 tarihinde demiş ki:
cok oynuyan olmadigi icin ayni sorunundan baska birindede olmayabilir
o verdigim linkte baska bi forum var orda sorabilirsin sorunu yada ararsan belki vardir cozumu

Sanırım aynı anda cevapladık :) Çok oyuncu derken Türkleri kastettin sanırım .Haklı olabilirsin yoksa server a giremiyorsun .Full değil ulaşımı engellendi diyor . Ben halimden memnunum . Daha önce de başıma geldi aman Türkler zaten çoğalmasın veya gelenler aklı başında mmorpg oyuncusu olsun , cafelerin önüne geleni bu tip oyunların karşısına oturtmasına deliriyorum , rezil oluyor oyun . Aynı olayı Knight online da yaşadık , yemin ederim millet bir ara küfür ile selamlaşıyordu anlayın o kadar seviyesiz ve rezaletti .
Sosyal ağlarda paylaş

evet turkleri kastatmistim xantia

ben su aralar derslerimin yogunlugundan giremiyorum ama arasira gorebilirsiniz friendliste eklerseniz

ya da zant in orda fahis fiyattan meyve satarken yakalayabilirsiniz :)[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah

hayvan gibi editlenmistir yazisindan nefret ediyorum

[Bu mesaj green_martian tarafından 21 Şubat 2005 02:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...