Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

R.O.S.E online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bugün yazılmış bazı açıklamalar buldum uğraşmayın diye buraya koyuyorum .

[spo1=İlk açıklama ][Notice]Weekly IROSE Sever Maintenance (17th Feb 2005)

Dear users
This is International ROSE Online.
Server will be temporarily down for Server. During 2 hours of maintenance, you will be unable to log
into ROSE Online.

Scheduled Maintenance Times:
14:00 - Seoul/Tokyo
21:00 - Los Angeles
00:00 - New York
05:00 - London
06:00 - Paris
11:00 - New Delhi
13:00 - Singapore
15:00 - Sydney

Thank you for your cooperation
IROSE GM Team
Gravity. [/spo]

[spo2=ikinci açıklama ][Notice]Rose Travels has been opened

Dear users
Rose Travels has been opened. You may have your own experience and information from ROSE Travel.
By visiting ROSE Travels board, you can share those things with other users.
For a better service, additional boards will be opened soon.

Thank you
IROSE GM Team
Gravity [/spo]
diğer bazı yenilikleride buradan öğrenebilirsiniz ;
Yenilikler
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp varmış arkadaşlar adı da Union Battle .İşte bununla ilgili bilgi ;

[spo1=Union Battle nedir? (ingilizce bilgi )]What is Union Battle?
It is a battle between the alliance of Righteous Knight and Pharalle and the alliance of
Junon Religious Order and Arumic.
Offense ? those who lost the battle a day ago
Defense ? those who won the battle a day ago

When is it held?
The union battle is held for 30 minutes at channel 1 everyday.
Scheduled time for the Union Battle
22:00 - Seoul
13:00 - Lundon
14:00 - Rome
14:00 - Paris
15:00 - Athens
21:00 - Beijing
03:00 - Honolulu
06:00 - Denver
07:00 - Chicago
08:00 - New York
15:00 - Cairo
18:30 - New Delhi
20:00 - Bangkok
21:00 - Hong Kong
22:00 - Tokyo
23:00 - Sydney
05:00 - LA
10:00 ? Buenos Aires

How to participate in the battle?
Every user with union battle quest can participate in the battle. Users who have already
joined union (one of four unions of Righteous Knight, Arumic, Junon Religious Order or
Pharalle) can get the quest by visiting the union NPC in Junon Polis. If you get a quest,
go to the center of Junon Polis where mayor Daren is located. When time for union battle
comes, Warp will open and you can be transferred to Junon Cartel (union battle field.)

How does the union battle proceed?
Offense
* Destroy one of the two Sunrise Crystals (First goal)

* Destroy Sunset Crystal (Second goal)
If the offense fail to one of the two Sunrise Crystals, Sunset Crystal would not
appear.
??
Defense
* Protect two Sunrise Crystals and 1 Sunset Crystal.

* Destroy Dusk Crystal and transfer all the offense members to the starting point
(Resurrection area) while delaying their offense.

?
Rewards
Winners
20 union points
2000 Zuly
(Number of users you killed ? number of you killed by others)2000 Zuly (Max 20,000 Zuly)

Losers
(Number of users you killed ? number of you killed by others)1000 Zuly (Max 10,000 Zuly) [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu oyun cok bebekce .... ben en iisi bunu kiz kardesime oynatiym o sever hem savs hem şirin grafikler :D[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kardeşim de 3 yaşında Midtown Madness 2 oynuyordu ne olmuş yani :)
Bak ben hava atıyor muyum Kirpi gibi?
Ya Kirp bu Ares'teki lag ne ya :)[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

aahahah lol :D[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

Vallah knight online daki lag baydı , zaten epey şey de baymıştı :)
Arkadaşlar oyun belki çocuksu ama ragnarok online da çocuksu fakat epey bir kitlesi var. Hatta şimdi burda manga diye bilinen hentai diye devam edebilen bir çizgi karakter dünyasının hayran kitlesini görseniz inanın şaşırırsınız.
Mesela tıklayın bakın (türkçe anime sitesi)
Oyundaki karakterler çocuksu fakat içerik enteresan . Diablo da ki gibi bir skill kasma(arttırma) ekranı varki o zaten her karakterin bir diğerinden farklı olmasını garantiliyor. Oynamadan inanın bir şey söyleyemem çünkü bende daha 2-3 günlük oyuncuyum .Fakat ben 1 -2 günde çok rahat bir Knight online oynarken burda hep kafamda bir hata yapıp yapmadığım var çünkü skiller ve statlar sadece 1 kere sıfırlanabiliyor .

[Bu mesaj xantia tarafından 17 Şubat 2005 22:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya resimleri biraz kucultun zor acio topici (eheh 256 adsl yim yalana bak) ama uyuz oldum :D[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zamo, 17 Şubat 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
Oyun şu an betada mı?Sonra paralı mı olucak?Patchlerken habire error verip kapanıyo yok mu çaresi?

zamocum şu an yapma oyun bakım için kapalı daha sonra dene . 2 saatliğine kapalı dendi ama ne olur ne olmaz sen yinede daha sonra dene patchlerken kapanmasının sebebi o .Yoksa bende tıkır tıkır yaptı bir problem yok oyunda .
Sosyal ağlarda paylaş

ya patch biraz sabır istiyo.Error ları bosverin bitene kadar yaeniden baslatın herseferinde ilerliyor biraz cunku.Oynadım sabahtan biraz bayıldım gercekten anarchy online a cok benziyor daha sevimli grafikler ve biraz daha basitlestirilmis bir oynanıs haricinde aynılar.Cok guzel kesin deneyin.Aaa rica etsek R.O.S.E online bolumu acarlarmı acaba mmorpg kategorisinde ?

[signature][hline]Power is Everything

[Bu mesaj AzureSlayer tarafından 18 Şubat 2005 00:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla tamma soruyorum.. şimdi bu oyun çalışmıyor. abidik gubidik (ya anlamsız yada yabancı bir dilde) ola nbir error çıkıyor. evet ve hayır var. iksindede oyun kapanıyor.
benden baska bir arkadasa daha olmus.. simdi nedenini bile nvarmı?
haid yoksa Oyunu oynadığınız sistemi/işletim sistemini fln yazarsanız belk ibi fikir ediniriz.. (en sinir oldugum konuda patch yaparken error verdiği adamlar oynuyo .bende tıkır tıkır yaptı ama oyun sapıtıyo. delircem valla.. onlar da oynayamasın!! dimİ?!)[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 18 Şubat 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
valla tamma soruyorum.. şimdi bu oyun çalışmıyor. abidik gubidik (ya anlamsız yada yabancı bir dilde) ola nbir error çıkıyor. evet ve hayır var. iksindede oyun kapanıyor.
benden baska bir arkadasa daha olmus.. simdi nedenini bile nvarmı?
haid yoksa Oyunu oynadığınız sistemi/işletim sistemini fln yazarsanız belk ibi fikir ediniriz.. (en sinir oldugum konuda patch yaparken error verdiği adamlar oynuyo .bende tıkır tıkır yaptı ama oyun sapıtıyo. delircem valla.. onlar da oynayamasın!! dimİ?!)

silip tekrar yuklemeyi dene
bende olmuyodu simdi o sorun cikti
reinstall yaptim duzeldi[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bu esnada tekrar söylüyorum stat ve skill olayları çok önemlidir langır lungur oynamayın zamanınıza günah .stat skill sıfırlama olayı bu esnada sadece 1 kere yapılabiliyor. Size bir tavsiye ;
soldier str
muse int
hawk dex
dealer con a sanırım daha çok yüklenmeliler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xantia, 18 Şubat 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bu esnada tekrar söylüyorum stat ve skill olayları çok önemlidir langır lungur oynamayın zamanınıza günah .stat skill sıfırlama olayı bu esnada sadece 1 kere yapılabiliyor. Size bir tavsiye ;
soldier str
muse int
hawk dex
dealer con a sanırım daha çok yüklenmeliler.

Sanırım dealerlar sen e yüklenmeli.[signature][hline]I came, I saw, I conquered
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...