Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

R.O.S.E online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

said:
vimpir, 17 Şubat 2005 13:36 tarihinde demiş ki:

sistem gereksinimleri bunlar, bende ise ;
P3 750
512 Ram
128 Ekran Kartı var sizce kasarmı, bana kasar gibi geliyor

denemekte fayda var .

Arkadaşlar edindiğiniz bilgileri de buraya yazabilirsiniz . Yoksa koskoca serverda dolaşıp duracağız .

Mesela skiller ne olmadır , str dex sen ? nasıl ayarlıyorsunuz gibi ......
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Friend List İÇin Artık Herkes Adını ve Skillini Yazsın Buraya Clanımızı Kuralım ve oyunda ilerliyelim.

Daha oyunu yüklemeyi biteremedim akşama veya yarına gircem artık ama adım

Nick : Bellow
Class : Cleric

Olcak isteyenlerle party yaparız sizlerde yazın adlarınızı.[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

lifespan işte.. eskimesine kalan süre.. jam/broken fln oluyo sonra onları tekrar hammadde yapabiliyosun. (belki tamir de ediliyodur)
hata mesajını düzeltiyorum korece değil. aynen şşöyle bişi "!'^%%/&/(+%&'$[{{[$${" . anlamsız ynai :D[signature][hline]Fire is the universal language
ekleme: Oyunu açınca bir pencere çıkyor içi boş. fare imleci oyun imleci oluyor muzik başlıyor sonra hata veriyor.. görüntü yok.. evet yada hayır diyorum hayır da hemen kapanıyor. evet de 2 saniye sonra kapanıyor. (hala görüntü yok) sonra winmgmt diye bir program arkada aktif kalıyor (hatayı o veriyo glaiba). bir çaresi olan?

[Bu mesaj LethE tarafından 17 Şubat 2005 17:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar ben de yükledim oyunu su an patch yapiyor ve bayaa da uzun sürecege benziyor patchin bitmesi..

knight olmak istiyorum ama hala karar veremedim acaba sorcerer mı olsam?

fikir şeyedin
eğer berabre oynicaksak grupta her türlü adamdan da olsun[signature][hline]Fuck what I said it dont mean shit now
Fuck the presents might as well throw em out
Fuck all those kisses it didnt mean jack
Fuck you, you ho, I dont want you back

Sosyal ağlarda paylaş

Evet buraya millet adını yazarsa iyi olcak ve classını ben girince cleric olacam ve bana dost şart :/ bu yüzden party yapmalıyız. Hawk arkadaş mevcut onu biliyom sadece :P[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şeyi şu an bana da yaptı neden bilmiyorum . Oyun içinde ekran çözünürlüğünü değiştirdim belki ondandır . Deniyorum bakalım girebilecekmiyim. ama gerçekten belkide server tamamen dolu olduğundan da olabilir .Çünkü çıktığımda epey kalabalıktı ve hiç problem yoktu .Sadece belki benden kaynaklanan hafif sanki save alınır gibi bir lag vardı ki o da belirli bir sürede oluyor du yani devamlı değildi .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 16 Şubat 2005 23:02 tarihinde demiş ki:
yükledim. patchledim. tam bi heycnala açtım.. error verdi.. (abidik gubidik yazılar. korece galiba).. başına gelen varmı?

aynen bende de oyle
anlamadim nedendir[signature][hline]Fuck what I said it dont mean shit now
Fuck the presents might as well throw em out
Fuck all those kisses it didnt mean jack
Fuck you, you ho, I dont want you back

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar oyunda PVP var mı yoksa daha sonra mı açılacak bilen var mı ? Millette epey aşmış kişiler var . Bu esnada oyunda tanıştıklarım enteresan , malezya , singapur , hollanda , kanada , amerika , fransa , almanya dan . Yaş en az 15 o da Türk tü :) . Ama yinede her önüne gelene sormadım yaşın kaç diye malum oyun cocuksu olunca tedirgin oluyorsun . bir yerde yırtıcı kuşları , zombie leri keserken iskeletlerin kafalarını top yaparken burda fasülyeleri öldürüp balkabaklarını kesip arılar la aşık atmak değişik geldi de :)
Fakat ilerki levellarda sağlam tipler var . Hele dungeonlarda ki tiplerin levelları hiçte yabana atılır gibi değil . Merak edenler yaratıklarla ilgili aşağıdaki url ye bakabilir ;
Yaratıklar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...