Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sebnem Ferah Yeni Albüm

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

arkdaş emrahın bi ara yağmurlar parçasını coveryıp faciaya yol açmasının etkisinde kalmış arkdaş herhalde :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rayka, 11 Haziran 2005 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada bence en güzeli KADIN

buna katılıyorum. o birinci albümünü ne kadar çok seviyorsam, son iki albümünü de o kadar çok sevmiyorum.
ya keşke yeni çıkartacağı albümde kadın albümündeki tarzına dönse... Artık kısa cümleler kuruyorum albümüne de razıyım. ama tabii bundan sonra zor döner, demir demirkan, tarkan gözübüyük felan olmadan da yapamaz sanmıyorum...

said:
Slider, 13 Haziran 2005 19:29 tarihinde demiş ki:
eskiden ne soyluyodu mrk ettim....

volvox'u kastetti sanırım. rock yerine metal grubu olduğundan fazla tanınmadığını felan kastetmiş olabilir.[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 14 Haziran 2005 08:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben volvox u görmek isterdim ama ya doğmamıştım ya da çok küçüktüm ama etraftan duyduklarıma göre dağılmasının sebebi özlem tekin miş galiba o nu burdan şiddetle kınıyorum ama bence KADIN daki tarzına dönse bile tutması zor çünkü o albumu bilen ve beğenen çok az depresif olduuğunu düşünüyolar kadın sırf azınlık için eski tarzına dönmez gibi geliyor bana sonuçta diğer türünden daha fazla kazanır[signature][hline]kiss the rain when ever you need me
Sosyal ağlarda paylaş

hiç yani ben sebnem ferah ı özlem tekin ile kıyaslayamam ama bu bir gercekki sesleri benziyo hatta çogu insan sebnem teoman ıın yakın arkadası olduğu için papatya adlı sarkısındaki kadın vokal sesini onun sanıyo ama özlem tekin (bakın eğer yanlışsa bilemem ama ben öyle biliyorum anlıs bilgi diyip kızmayın)[signature][hline]kiss the rain when ever you need me
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...