Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

metallicanin gucu adina

duende

Öne çıkan mesajlar

bugun bi konser izledim moskovada geciyo acdc, pantera, adini bilmedgm 2 grup ve metallica cikiyo konsere...

konsere pantera basladi gayet guzel basladi konser bisey hariç
ruh hastasi askerler(polisler degil askerler vardi guvenligi saglamak için) durmadan seyircileri taciz ediyo kavga cikartiyo bol bolda adam jopluyolardi...

one pantera sonra adini bilmedgm 2 grup cikti durum ayni sekilde devam etti eglenmeye calian gencler ve ruh hastasi askerler...

taki metallica cikana kadar enter sandmanin o riffi duyuldugu anda birden hersey deisti askerler en az dier insanlar kadar bagirip alkislamaya basladi pek cok asker :rock: modundaydi sanki metallica gelince o askerler gidip baskalari gelmisti...

merak ettim dusundum metallicayi bukadar farkli yapan sey neydi su anda 5 yasinda cocugun bile ortalikta metalika metalika diye dolasmasini saglayan sey

sanrim muziklerinin hem sert hemde kolay dinleniri olmasi[signature][hline]ineklerin büyük ordusu, stay with milk and ot be with you
düzbaşı trgdy

*
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam şarkı arasında bi buuk bardak birayı fondipte bitiro varmı bole biişi :-O[signature][hline]İşlem İptal Edildi!!!!!
:rock:beynin durana kadar kafa salla:rock:

karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

james'in işi cidden çok zor ya, yani bir insan creeping death'i çalıp söyleyebiliyorsa (30912930190 kişiye karşı), bir kere bile hata yapmıyorsa, ve hayvan gibi bağırıp süper söylüyorsa o artık bir insan değildir eah. şimdi bunu okuyanlar amaaan creeping deathi çalmakta ne var diyebilirler ama doğru penalamalarla çalıp söylemeyi denerseniz gerçekten çok zor.[signature][hline];;suitfly | icq | msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

JEymz in sesini beğenmiyorum pek.Kirk ve lars grubu omuzlayan kişiler.TAbi Clifford burtonın ölümü insanların metallicaya olan sevgisini 2 katına çıkardı.(Clifford u anıyoruz.Cliffin ölümüyle prim yaptılar demiyorum.Aradan sivrilmeye çalışanlar çıkmaması için yaziyimde) Jasonın da çok yararı oldu.

Metallica farklı yapan şey... Herkeze hitab eden şarkısı vardı.Slowculara Nothing else matters - Unforgiven, Gazcılara Fuel, vs gider bu böyle

Benim en çok sevdiğim şarkıları My friend of missery.[signature][hline]kaz ay fakin heyt yuuu, yu saç e layırr! en ay lav to heyt yuu, yu ar al seym tu mi.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu artık olağan bişey oldu: hızlı ve zor parçaları söylerken çalmak. ztn şöyle hızlı böyle hızlının pek övgü değeri yok. çalışırsan sen de yaparsın ha belki o bi ayda sen bi yılda yaparsın o ayrı. asıl övülecekse şarkıların yazımıdır. geçişleri,soloları, uyumu vs.. ki bunların hiçbiri ben metallica da istediğim ölcüde bulamyıorum. metallica bnm için 5-6 şarkıdan ibarettir. diğerlerini (hepsini olmasa da) dinledim ve bnm görüşüm bu.

başarısının sebebi metali çok rahat dinlenebilir bi hale getirmeleri ve bazen ilk dinleyişte çarpması. ama öyle şarkılar var ki sizin de bildiğiniz gibi ilkinde önce şarkıyı hazmedersin sonra bağımlısı olursun. işte bu övülebilir bişeydir.

sonuçta metali birisi öle pat diye dinleyemez. garip gelir. genelde. ama metallica da bu yok. adam pop hastası olsun ama metallica yı da rahat rahat dinelyebilr. hea bu övülecek mi yoksa sövülecek birşey midir? Tartışılır.

(metallica ya b.k atmak istediğimden değil sadece düşüncelerimi yazıyorum. bnm düşüncelerim. birisi çıkıpta metallica yı bana hitap ederek övmeye kalkmaın ztn yeterince biliyor ve tiskiniyorum :P)
Sosyal ağlarda paylaş

Metallica dınledıgım ılk metal grubuydu..Hala dınlerım geberene kadar da dınlıycem ...Jamesı Kırkı Larsı Jasonu Clıfffı ahhh ahh...Her nese sevılmelerının sebebı sarkıya dırek gumbudu gumbudu gırmemelerı ve Jamesın sarkılara ayrı bır tat katması..Mesela No leaf clover vede turn the page ı dınlemeyen varsa dınlemelerını tavsıye ederım..BU kadar duygulu okuması guzel..Oldu dıyenlerde metal adına bu kadar sey yapmıs gruba tas atanlardır ne dıyım...[signature][hline]MSN:[email protected]

www.sindarin.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

bana gore muziklerinin kolay dinlenir olmasi biliyosn niye yazdn diceksnz ben sunu sormak istedm napiyolarda koay dinlenir oluyo ilk dinleyiste hosa gidebiilyoda bi led zeppelin sarkisi bunu yapamiyo aradaki fark ne

birisi kolay dinleniri olmasinin ovlurmu sovulurmu demis bence sovulur cunku sonradan hosa giden sarkilarin tadi onceden hosa gidenlerden 200kat daha guzel oluyo

bkz:kashmir[signature][hline]ineklerin büyük ordusu, stay with milk and ot be with you
düzbaşı trgdy

*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...