Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock'n Coke Kesinlesen gruplar.

UrZa

Öne çıkan mesajlar

said:
requem, 16 Haziran 2005 03:03 tarihinde demiş ki:
Katılan isimleri pek sevmem, hepsini toplasan Megadeth etmez benim için. Ama tarzına göre dünya çapında gruplar getiriliyor, takdir etmek lazım.

aynen öyle.. bu yüzden rock'n coke'a da gidicem.. gitmişken canlı canlı love song dinlemek güzel olur tabii :)[signature][hline]" Şu evrende, lezbiyen bir travestiden daha gereksiz ne olabilir ki??? '
Sosyal ağlarda paylaş

bu rock'n coke'un organizatorlerini anlamak mumkun degil arkadas. Festivali bok etmek icin illa bi populeristlik yapcaklar, cezayla mangayı sıkıstırmıslar aradan. Lan The Cure geliyor, The Tears geliyor, bide CEZA. Oldu![signature][hline]i'm here for solving the problems. you got coffee jimmy?
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle düşün. rock illa bir müzik midir? bir haykırış, karşı çıkma, eleştirme olamaz mı? ceza'nın müziğine laf edebilirsin ama duruşuna edemezsin bence. orada müzik yapanlar sadece müzik yapıyolar ama bir isyanları yok. aralarında en sert tavır cezanın bence.
mangaya bişey demiyorum zevktir renktir falan[signature][hline]En refresh | Rakipsiz
Sosyal ağlarda paylaş

birde sole ele alalim cezayi;
ceza isyandir, zarttir zurttur diosunda, bu adamlar duzen karsitidir, apolitik degillerdir vs. Sonra cezayi o tv programinda surterken goruorum, obur reklamlarda boy gosterirken yakaliyorum. Tabi Ceza bu noktada kendi muhtevasiyla celismekte. The Cure ki, rocknroll felsefesini cok iyi benimsemis bi gruptur, Cezayla ayni organizasyonda yer almamali, ayip.[signature][hline]i'm here for solving the problems. you got coffee jimmy?
Sosyal ağlarda paylaş

Ceza, kendilerinin verdigi demece gore amerikan rapinden ayrilmasini isledigi konulara bagliyor. Amerikan hip-hop kulturunun bi dali olan rap, gangsta, kari-kiz, para konularini isler. Ama Ceza daha cok duzen karsiti ve politik konular isliyormus. Benim kizdigim durumda tamamiyle bu. Durusunu boyle sanatinde belli ediyosun, fakat pratikte yaptiklarinla celisiyosun. Neyse Ceza zerre tikimde degil, takilsin gencler, renk katsin, ne diyelim.[signature][hline]i'm here for solving the problems. you got coffee jimmy?
Sosyal ağlarda paylaş

O festivale rap,hiphop her neyse işte onların gelmesinin bir tek sebebi var oda daha çok kişinin katılım sağlanması ve para.

Ben kendim için konuşayım.Ben o festivale en çok offspring için giderim ama bunun yanında korn ve the cure dinlemekte isterim güzel yani bir seyirci rock ve türevlerini seviyorsa zaten onlarıda izler.Bir hiphopcıda getirelim ki onun kitleside gelsin ve bilet satışları daha fazla artsın şimdi ben bir insanın sırf cezayı dinlemek için kompine+kamp alıcağını sanmıyorum tek günlük biletlerden alır ve bu şirketin daha çok işine gelir daha kazançlı olur onun için açıkcası bu tamamen maddi bişey yani organizatörlerin ben pek öle "şimdi rock felsefesine göre bla bla..." yapıcaklarını zannetmiyorum; daha çok nasıl ilgi çekilir, kimleri getirtebilir, nasıl daha fazla para kazanabiliriz mantığında olduklarını zannetiyorum.[signature][hline]Arian Elwing
!?Papyrus!*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 16 Haziran 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
direk The Offspring için gelicem...
hayatımın grubudur... baya sevindim bu habere ya..

Allah belanı versin gökhan ahaha.

Givittumi beybe aha aha. Ben görevliim rockn coke da. Yaşı tutmayan punk gençliğin biralarına zevkle el koyucam. Sokmicam seni içeri off spring çalarken.[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

hellspe seni anlamıyorum abi, imkanı yok anlayamıyorum, anlam veremiyorum. bi gocunman mı söz konusu birisinin rockncoke u rockistanbula tercih etmesinden? rockistanbula şu açıdan 5 bu açıdan 10 basar gibi rockncoke-rockistanbul karşılaşması mı yaptım, ne diyorsun hala ya. karşılaştırma yok, bir şey yok, ben buna gitmeyi tercih ediyorum, benim beklentilerime rockncoke diğerine nispeten daha fazla cevap verecek. ne gereksiz adamsın ya hala neler diyosun.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

hangi gruplar ayın 3'ünde hangileri 4'ünde çıkacak belli mi? daha headliner eklenecek mi? Ben ayın 4'ünde türkiye'ye geliyorum kafama göre bi şeyler gelirse havaalanından inip konsere gelirim hehe.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Rock'n Coke'ta Yeni İsimler...

Rock'n Coke 2005 heyecanı gün geçtikçe artarken bu yıl ana sahne ve Burn sahnesinde yer alacak isimler birer birer açıklanmaya devam ediyor.

Ana Sahnenin bu yılki en büyük sürprizlerinden biri müzik dünyasının büyük hayranlık uyandıran topluluklarından viyolonsel rock'ın mimarları Finlandiya'lı topluluk Apocalyptica oldu.
Türk rock müziğinin en güçlü isimlerinden Şebnem Ferah'ın yepyeni şarkıları ile katılacağı Rock'n Coke, ayrıca Rashit'in, Atari Teenage Riot'un solisti Hanin Ellias ile gerçekleştireceği özel performansa da ev sahipliği yapacak.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ne kdr kaldı
Apocalyptica'yı duyunca heycanlanıveriyor insan
bide şebo :)
şu an bilet fln alan varmı ?[signature][hline]İşlem İptal Edildi!!!!!
:rock:beynin durana kadar kafa salla:rock:

karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Kenderleme, 10 Aralık 2003 15:31 tarihinde demiş ki:
peki biz sizi ararız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...