Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben bu Hop Goblinin.....

Lonely

Öne çıkan mesajlar

AHuuha tepesi çıktı.:D
Ya bişey sorcam.Üzerimde 60-70 dungeon key oluyo.Gloom houndların üstüne çıkmaya çalışıyom ama çıkmıyo bide üstüne sütlük bütün keylerimi alıyo.Nasıl çıkacam abyss dungeonun üst katlarına.Kaç levelsin diye soracak olursanız 37.5 daha ama kaşınıyom biraz ehehehe [signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...

[Bu mesaj NeroWarden tarafından 30 Haziran 2005 17:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Anahtarların hepsini bir arkadaşına ver.
Tüm anahtarları merch etsin.
Sende anahtarları tek tek arkadaşının merchinden al.

Böylece inventory'inde farklı kutularda bol miktar anahtarın olur. Her kat çıkışında birer tanesini alır...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Hojam tek anahtar olmadan çıkmıyomu.Yani kat çıkmak için anahtarın tek mi olması lazım.30 tane anahtar war tamam hepsini alıp götürsün ama bi kat üzerini göreyim.Oyle bi muhabbet yokmu.
Birde 7 veya 8 katta npc ler war.Diğer npc katı için kat kat yukarı çıkmaz lazım.
Birde Abyss HeLL muhabbeti war halen daha çözebilmiş değilim.1 katında karşı ırka ölünce exp gitmiyo 2. katta gidiyomu.Bna oyle oldu.Birde abyss hell diye niye farklı bir dungeon yapmışlar.Esprisi nedir.Neden 20-30 kapsınlar abnyss dungeonu.

Bunları açıklarsanız sevinecem.Zaten bunlarıda buldummu pek bişe kalmıyo.Rahat bırakacazm söz :D[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Her katı tek tek çıkabilmek için, çıkacağın kat sayısı kadar anahtarın üzerinde tek tek bulunması lazım. Toplu halde bulunursa bir seferde hepsini birden alır...

Abyss dungeon'da 10. ve 20. katta npc ler var

Hiç bir dungeon'da karşı ırk seni öldürürse exp yada np kaybetmezsin..

Hell dungeon normalde level 51+ ler içindir. Ancak şu anda herkes girebiliyor.

Hell dungeon'un esprisi daha iyi itemler veren yaratıklardır. Mesela malticore ve centaur...[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

Hell dungeon sonradan açıldığı için web sitesinde henüz oradaki yaratıklar yok.. (Sanırım hiç bi zamanda olmayacak :horace:)

Centaur u rahat kesmeniz için en az 1 tank, 1 full healer, 2-3 drain ve wampiric atacak cesarette rogue lazım. Level 40 2 mage 1 sene uğraşsa kesemez.

Manticore'de hemen hemen aynı şekilde kesilir. Yalnız (yanlış hatırlamıyorsam) manticore malice ve torment çakabiliyor. O bakımdan biraz daha sakat. Centaur sadece debuff çakıyor..[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

2 magei bilemiyorumda 960 healer ve lvl 55 sinle almıştık manticoreu. centaur için ya 1920 heal gerekiyor yada 2 healer. 1 inin cure atması lazım çünkü buffı siliyor centaur. lvl 55sin + 960 healer yetersiz kalıyor çünkü. bence düşünce olarak buffer sürekli cure atarsa ve dalan adam sürekli pot basarsa alabilir. masraflı olur biraz ama sonuçta kesersiniz.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

manticore duff felan atmiyor. 960 heal ile rahat kesilebiliyor, yalniz tek bir olay var o da tank girmek. dibine girip oyle dalmaniz gerekli. eger uzun mesafeden atack verirseniz, yada slide yapmaya calisirsaniz farkli bir ataga geciyor ve kurtulmaniz pek mumkun olmuyor. tank girince 300-400 dmg veriyor o kadar.

centaur'da rahat, fakat her ataktan once debuff atiyor. buff+ac scroll kullanmaniz gerekli. 2 priest olacak ki birisi surekli cure atacak, digeri heal.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 30 Haziran 2005 18:37 tarihinde demiş ki:
manticore duff felan atmiyor. 960 heal ile rahat kesilebiliyor, yalniz tek bir olay var o da tank girmek. dibine girip oyle dalmaniz gerekli. eger uzun mesafeden atack verirseniz, yada slide yapmaya calisirsaniz farkli bir ataga geciyor ve kurtulmaniz pek mumkun olmuyor. tank girince 300-400 dmg veriyor o kadar.

centaur'da rahat, fakat her ataktan once debuff atiyor. buff+ac scroll kullanmaniz gerekli. 2 priest olacak ki birisi surekli cure atacak, digeri heal.

abi ben lvl 55 archerken sadece 960 healla kesmiştim ve tam ayaklarının arasına kadar girip tank yapınca debuff atmıyodu... ama diğer centaurlardan uzakta duran bi tanesine dalmazsanız diğerleride dalıp seni bi güzel şişliyorlar... ama ben tank yaptığımda duff yememiştim... ama 20 tane falan kestik ve düşen en iyi item +9 int ring olmuştu... biraz hayal kırıklığına uğramıştım :([signature][hline]Server: Diez
Nation: Karus
Char: Rogue
Lvl: 59(60 oluyorumm.. oluyorummm..)
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 30 Haziran 2005 18:37 tarihinde demiş ki:

ulan manticore atmıştı ya sana bişey critical mıydı duff mıydı neydi demiştin hani ben sana söyledim diye neydi o[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...