Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

orjinal mı kopya mı

trikeratops

Öne çıkan mesajlar

Ne Cd ne kaset alıyorum. Mp3 olarak çekiyorum, full albümü veya seçme şarkıları kaset veya cd-rw ile cd haline getiriyorum.

E bu da yanlış tabi, ancak 20-30 milyon para vermeme gerek yok bilgisayarımda 1-2 saatte başında bile durmadan rahatça yapabileceğim bir iş için.

En azından korsan satıcılardan ürün alarak o piyasayı desteklemiş olmuyorum.[hline]
Yallah Şofer Yallah, Ne bekliysen?

[Bu mesaj Aliba tarafından 22 June 2003 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben genelde kaset almaya dikkat ederim
cd daha basit geliyo bilmiyorum
cd alıcaksam kopya tabikide kaset olunca iş kesinlikle orjinal...böyle yanıma alırken ne bilim bi kapı kacağı olsun açıp isim bakayım böyle ele gelen bi kuşe kaadı olsun ne bilim kalite arıyorum sanki :D[hline]KoC
Şiimdi Haberler:
Deliren Tavuskuşu 5 kişi yedi.........
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 21 June 2003 15:30 tarihinde demiş ki:
said:
DarQeR, 21 June 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
said:
Simofle, 21 June 2003 03:37 tarihinde demiş ki:
said:
DarQeR, 20 June 2003 16:05 tarihinde demiş ki:
kopya rulz...[hline]-l- It's Darker Than You Think -l-

Hmm, yazık sana[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

kopyayla aynı isi goren fakat 20kat pahali olan biseyi nie aliim.sana yazık hep orjinal alıosan...[hline]-l- It's Darker Than You Think -l-

Peder su an cok buyuk bır plak sırketının basında Turkıyede.Fırma ısmını benı tanıyan arkadaslar zaten bılıyor o yuzden ısım vermıcem.Korsana karsı zaten bır kampanya baslatıldı.Turkce kaset ve cd lerın su an kı fıyatı 5 mılyon lıra genelde. Ama bazı zıhnıyettekı ınsanlar kopya da aynı orjınalıde aynı neden fazla para vereyım dusuncesı varsa yazık gercektende onlara.1. sı arada kalıte farkı var ve en onemlı faktor dınledıgın,sevdıgın sanatcıya saygı.Neyse sızler hırsıları,sahtekarları zengın etmeye, onlara para kazandırmaya devam edın.[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

turkce muzik ve hicbi turk grubunu dinlemiorum.benim dinlediim gruplarinda turkiede orjinal albumleri yok.napicam peki o zaman gidip isvece orjinal albumlerinimi alıp gelicem ...[hline]-l- It's Darker Than You Think -l-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...