Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anlayış

Buzi

Öne çıkan mesajlar

Ben burada artık 15 yaşında çocukların klan tartışmalarını görmek istemiyorum.
Burası tartışma yeri değil.Biz sizin saçma sapan klan tartışmalarınızı görmek zorunda değiliz.
Bölüm mod u görevini yapmıyorsada genel yöneticilere teker teker her saçma konuda şikayetimi bildiricem.
"beğenmiyorsan sen git" demek gibi bi hataya düşmenizide istemem.

Sorununuz varsa oyun içinde çözersiniz,burada değil.
Anlayışsa anlayış,hadi bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, işin aslı bu tür tartışmalardan bende son derece rahatsızım.. Ama keyfi olarak konu kilitlersem bu sefer tepeme binersiniz..

Eğerki gerçekten herkes bu tür (Clan-clan, user-user, clan-user gibi) tartışmaları sevmiyorsa bende tüm bu konudaki başlıkları kilitlerim..

Ama gördüğüm kadarıyla bu tür başlıkları sevmeyen çok az kişi var :-?[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Tartışma başka, tartışma başka...

Medeni bir şekilde "arkadaşım bu yaptığınız yanlış" demek var birde "sen tukakasın" demek var..

Anlatabildimmi? Bu sözüm sana özel değil kimbupislik. Genel olarak konuşuyorum. Herkes dahil bu sözüme...

Neyse kiprixin bu başlığı açtığı iyi oldu. Gelecek yorumlara göre bende ne yapacağımı belirlerim..[signature][hline]Nik : Lively

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 30 Haziran 2005 22:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tartışma olabilir ama sadece sizin aranızda olan bişey,bunu pmden halledin .Diğer forum userlarına bir etkisi yok Şahsen ben yazıyorsunuz ediyorsunuz böle tartışmaları görmekden sıkılıyorum.Bura tartışma değil bilgi paylaşma yeridir.[signature][hline]Krwlng in my skiN

[Bu mesaj Gladros tarafından 30 Haziran 2005 22:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan sonra herhangi bir birebir tartışma, clanlar arası tartışma, pati halkından sadece 2 yada 3 kişiyi kapsayan tartışma içeren konuları kilitliyorum...

İtirazı olan varsa ya şimdi söylesin yada ilelebet sussun :D[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 30 Haziran 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
burasi Tartisma Forumu Sinema Salonu DEgil .. Beyenmeyen ceker Gider ..

Buranın ne olduğunu yanlış biliyormuşsun.
E beğenmemiş oluyorsun.Çok istiyorsun gidebilirsin.İşte kapı işte s...

Nickinden haz duymuyorum arkadaşım.Açıkmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Burası Tartışma degil Paylaşma Forumu.[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

Söz değil gerçek.[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

said:
hangman, 30 Haziran 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
mod olmuşsun ama iyi bir kullanıcı olamamışsın dalga geçmeyin burda komik bir şey yok fatih görüşlerimi kilitledin onuda belirtmiştim forumda böyle şeyler istemiyoruz

Anlamadım? Banamı bu sözler?[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

clan tartışmaları umurumda bile diil 1 kere bile bakmışlıgım yok zaten salak salak hakaretlerden öteye gitmiyor. hazır şikayet edebilicegimiz bir başlık açılmış bende şikayetimi söyliim. salak salak bilgi gerektirmeyen konu açanlara + arama yapmadan hergün hergün aynı konuların açılmasına izin verilmesinden rahatsızım. kişisel tartışmalar & atışmalar olabilir bunlar dogaldır ve sadece tartışanları etkileyen şeylerdir ama sidik yarışına çevirildiginde yada hakaret boyutlarına vardıgında tadı kaçar. bu boyutlara ulaşan topiclerinde kilitlenmesini istiyorum ama tartışma çıkabilir diye medyumvari düşüncelerle önceden kilitlenmesini istemiyorum anlıyosun dimi beni hııııııııııııııııııı anlıyosun dimi hııııııııııııııııı[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
rApbOyZ said:
Burası Tartışma degil Paylaşma Forumu.[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

katılıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...