Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türklere özgü bir davranış :)

Fightrance

Öne çıkan mesajlar

2 Dakika önce yabancı bir x forumda tabi knight online la ilgili forumlar. Sadece merakımdan araştırmak istedim can sıkıntısından 1 türkün foruma yazdığı bir ton küfür altındada bir dize! Ve bu sistemi bütün yabancı ko forumlarına uyguluyorlarmış. Gelin türkleri savunun böylesine iğrenç bir davranış karşısında. Adamlar oyundan kicklerde, banlarda. işte türklerin(sözüm meclisten dışarı) protesto dizesi!

!!!!!!!MADEM TÜRKSÜN GÖSTER DE ÜRKSÜN !!!!!!!!!!!!!!
TÜRKİYE çocuguyuz.

Bir sürü yabancı ko forumunda bu dizeler geçiyor.[signature][hline]Nick: Aietes
Clan: Beramus(leader)
Level: 45+
Race: Karus-Paper Mage
Server: b1+b2+b3+b4+b5+b6+b7+b8+b9.........

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu jadeyi çok seviyorum yaaa hep son noktayı koyuyor ve cuk diye oturuyor o forumlara yazanların nedeni yabancıların anlamsı deği ltürkleri örgütlemek anlayan anlar...![signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

!!!!!!!MADEM TÜRKSÜN GÖSTER DE ÜRKSÜN !!!!!!!!!!!!!!
TÜRKİYE çocuguyuz.

Die yabancı forumlarda haykıran arkadaşa. Bu tipler genenllikle bu yaş arası oluyorda. Üstünüze alınmayın lütfen.[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

Bende Bi Yabanci Sitede okudum ..

Türkler ile Cok KaFa Buluyolar .. Mesela Adam yazmis

Türkler Neden kendilerigibi Herkezi Türk Saniyolar ...

Selam baba

nasilsin

:S

Aynen bu Sonra bir cogu aptall Falan filakn gibilerinden yazmis ..
Bicok Yabanci Arkadasim Var
Hepsine Türkce öGretiyorum .. HepsiDe SEviyolar .. Adamlara Yardim ederek Sempatilerini kazanabilirsiniz ..
Yaklasımlarda Türk Fransiz ingiliz AYirimi Yapmamalısınız
Simdi BBazilari Dicek Sen bunlari Yaptiginimi Saniyon Diyee evet Bi 14 Yasinda polanyali cocuk Var Nicki Tuzubaza Cocuk Sakir Sukur Turkce konusacak eminim Simdiden hal hatir sormasini ögrendi Bile :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...