Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BaglantI sorunu!!!

T0RN4D0

Öne çıkan mesajlar

son 1 haftadir sinir krizleri geciriyorum lütfen bilen biri varsa yardim etsin. Wow oynamak yalan oldu :(

Ben kotali bi adsl kullanicisiyim. Ariza oldugunu bildirdim ve bi beyfendi geldi modeminiz bozuk dedi. Modemi aldigim yere götürdüm hiç bi sorun olmadigini gördük. Telefon kablolari yipranmistir yeni kablo dösettir dediler onuda yaptim yine ayni...
pc sürekli "ag baglantisi bagli" diyip hemen ardindan "ag kablosu takili degil" diyor. Ben bise anlamadim :(

yardim plss, sorun neden kaynaklaniyo olabilir ??
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
(edit: düşük anlaşılabilirlik kalitesi nedeni ile mesaj yeniden yazılmıştır :))
eğer world of warcraft veya ultima online gibi oyunlar oynayacaksan adsl seçme. kablonet çok çok daha iyi. hem teknik desteği,hem telekom olmaması ayrıcalıkları.bence yolun başında iken değiştir.

[Bu mesaj orc_lord tarafından 25 Haziran 2005 16:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bence geç olmadan bağlantısını değiştirmeli. kablonet alıp hiç sorunsuz kullanmalı. yıllardır hiç sorun çıkarmadı benimki. telekomdan kurtulsun o bile yeter. buradaki mesaj budur :)[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

bu cihazlar icin elektirik tesisati cok onemli arkadaslar yarilmis olabilirsin ama topraklama yuzunden hattiniz surekli gelip/gider tecrubeyle sabittir, arkadasim hangi modemi kullaniyorsun, ethernet kablonu degistirmeyi denedinmi?[signature][hline]2 gunde $1.08 Ayda siz hesap edin :), 10dk AutoSurf

[Bu mesaj vimpir tarafından 25 Haziran 2005 20:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

modemim Zoom x4... Modemden kaynaklandıgını sanmıyorum, daha 2 aylık modem... Şu an dial updan baglandıgıma göre adsl ilede baglantı saglayabilmem gerekmez mi? Yoksa ayrı şeyler mi bunlar... Ethernet kablosunu degiştirmeyi denemedim... Adslnin kablodan daha kullanışlı olduguna inanıyorum ve pingim çok kötü değil... İlginç olan hem lan hemde link ışıgı yandıgı halde (yani sorunsuz çalışıyormuş gibi) yinede int baglantısı olmayışı...
Sosyal ağlarda paylaş

Makineye format attırdım, fakat 10.0.0.2 yazıp enter a bastıgımda modem ayarları çıkmıyor ve şuan modem ayarlarını yapamadıgım için yine tlf a muhtaç kaldım...Bu sorun neden kaynaklanıyo olabilir? (Zoom x4)

Başka bi şekilde ayarlamanın yolu yokmu? Yada bu sorun çözülebilir bi sorun mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...