Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nerde kasçam?

taz

Öne çıkan mesajlar

Ula öyle bişi olsa CZ den hiç çıkmazdım full 24 saat online, tabi en geç 1 hafta sonra "Zombie mode on" eh işte :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

Sosyal ağlarda paylaş

Level 37 magenin solo olarak kesebileceği ve en iyi expi veren raibada lard orc olabilir.. Ama biraz daha güçlü olursa sorun olmaz dersen DK dene.. SK lara gitme seni 40 etmez orası..

Parti olarak: 1 provoker 1 buffer/healer bul. Gerisini 45+ mage yap. Çöle götür herkesi. GreyOozy'lerin orada durun. Provoker ne kadar scorpion türü varsa hepsini lure etsin. Sizde alan büyülerinizle kesin. Hem aoe partilerine alıştırma yapmış olursunuz hem çok iyi exp alırsınız...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

adam nereden bulsun 45+ mageyi :D Eslant görmemiş daaha blizzardı bilmez[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

Bn level 39 dan 40 a çıkacağım zaman full level 54+ parti kurmuştum.. Aralarında 2 kişi level 60+ tı.

İstersen her zaman her partiyi kurarsın..
İşi yalakalığa dökmeden rica etmeyi bileceksin :-)

Mesela birisi bana gelip "ağbi **kunu yiyim beni level kastırsana ya" derse, bırak yardım etmeyi cevap bile vermeyebilirim. Ama birisi gelipte "Level 40 olup eslanta girmeyi çok istiyorum ama level kasamıyorum. Lütfen yardım edermisin" derse, o kişi level 40 olmadan partiden çıkmam..[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Başka topic açmayayım dedim...Arkadaşlar bende lvl 31 im,bana lvl 40 a kadar kastıracak yardım edecek var mı?Eğer yardım ederseniz çok minnettar olurum.Serverım beramus.Pyroya özel mesaj attım ama nedense ilgilenmedi benimle...[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...