Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar Bazı Sorularım Olucak

jexoba

Öne çıkan mesajlar

walla wow oynuyorum yalan yokta günlük yarım saat bile degil öyle giriyorum kendime basima takiliyom cıkıyom :D nasıl olsa l2 gibi zorlamıyor duruyor öyle :D[signature][hline]Daoc : }{an©e® -> L50 Mercenary Albion/Kay
Lineage II : }{an©e® -> LvL 21 Warior/Kain (Dead One)
WoW : }{an©e® -> LvL 33 Human Warior / Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

iste sizin kalenin ici bi fasulyesi yok yani ^^
bu bizim ally ama dusundum ki prophet ile gitsem yaridmim daha cok dokunur ve oyle yaptim ^^
siege bittikten sonra static clani ve diger yandaslari deliye dondu ^^tekrar geldiler ve oyle bakip bakip gittiler

[signature][hline]EsKiYa,lvl24+ elf archer,
paragoz lvl 20+ dwarf,
MaZuT artisan olcak abisi( oldu bile :)lvl7 craft),at kain

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar
c2 ve c3 ile gelen spell lerin spellbooklarini nerden bulabilirim

Mesela Eruption, Shadowflare gibi kitapları satan bir allahın kulu bulmadım. Ayrıca drop bilgilerini yazan bir site de yok. warcry, orphus hiçbirinde yazmıyor. Bilgisi olan yazarsa sevinirim
Spellsinger,Spellhowler, Sorcerer ve Shillen Elder kitaplarını aramaktayım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HaploNexus, 13 Haziran 2005 14:26 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar
c2 ve c3 ile gelen spell lerin spellbooklarini nerden bulabilirim

Mesela Eruption, Shadowflare gibi kitapları satan bir allahın kulu bulmadım. Ayrıca drop bilgilerini yazan bir site de yok. warcry, orphus hiçbirinde yazmıyor. Bilgisi olan yazarsa sevinirim
Spellsinger,Spellhowler, Sorcerer ve Shillen Elder kitaplarını aramaktayım.

yardimi olurmu bilmem ama, kitaplarin %80 Enchanted Valey den dusuyor. Hunters vilage de kitap saticilariyla dolu. Spellsinger kitaplaarinin bir kismi da Froest Runnerdan dusuyo, ayrica bu mobtan purify de dusuyo. Ama yeni kitaplar hakkinda duyduklarim, catacomp yada necropolislerdeki moblardan dustugudur.[signature][hline]Idaho (AW), Teon
Sosyal ağlarda paylaş

Cevap icin tesekkürler
oyunda bir SH a sordum devil isle dan dusuyor dedi spell kitapları. Gittim gidene kadar içim çıktı, yüz allah yüz, nefes biter, moblar girer, neyse vardım devil isle-prites path e. Kes kes kes kitap falan yok.

Bu arada hunters vill, aden, giran deli gibi dolandım. Hurricane, Hydroblast kitapları var ama zaten onları öğrenmiştim önceden.

Söyledigin yerleride deniyecegim. Kesin bir bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

[Bu mesaj HaploNexus tarafından 13 Haziran 2005 15:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende lvl62 ustu olan bi kitap aradım ama bulamadım adınıda unuttum..dediler o kitap 2 m felan satılıo..aura semphony midir nedir neydi o ya unuttum anasini satimm valla :D[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
------------------------------------------
Offical - Lineage2 Nosles lvl63 spellsinger

Sosyal ağlarda paylaş

hoca bi de su acidan bakin, demke ki nadir bulunan bir buyu, buldugunuz zaman sinifdaslarinizala belirgin bi fark yartmis olacaksınız. Bizim ole bi şansimiz yok. Aw lerin hepsiayni AW :P
belki de bu buyu sayesinde ünlü, meşhur filan olcaksın.
Amma saaaladım haaa :)

bakış açisi işte[signature][hline]Idaho (AW), Teon
Sosyal ağlarda paylaş

niye öyle diyorsun idaho AW lerin hepsi ayni olur mu ?
Mesela şimdi ben bala Soul spreator un recipe ve key matini düşüren yaratigi bulsam düşürsem serverda ilk adam olcam soul spreator taşiyon hangi bende o meşhur AW olmuş olurum belki..

<3 NCsoft[signature][hline]Exodiac AW of Teon
Exodiac Screamer (Jedi olcak) (Swg Corbantis)
Deathtone (67. Level Assassin)(Knight Online) Emekli...
msn: [email protected]
Life down there is just a strange illusion...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Daltanyan o soulseperator işine girişirsen ve bulursan işallah bulurusun kardeşim,sanırım teon server ında ilk olucaksın,bartzda 60m e satıodu bi arkadaşımız Idaho ile görmüştük,hesap et artık bu Th kardeşimiz bunu neden satıodu,biriside 2 blade daha bulmam lazım dedi ve oturdu , aradığı blade ler Dragon slayer idi :)[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself
Trance-Dj Tiesto (Lord of Trance)

Sosyal ağlarda paylaş

Abi o dediğin dragonla başlayan dagger S grade serverda yok saniyordum yada adam yazmiştir.

Ya amaç level kasmak item kasmak deil su anda verimli bir şekilde organize olabilmek level ve item kolay şeyler organize olabikten sonra hep beraber lvlda atlanir itemde kasilir su prophet 41 oldu onu 52 yaptigimda bdmizde 52 oldugunda cok ciddi calişmalara başliycaz.[signature][hline]Exodiac AW of Teon
Exodiac Screamer (Jedi olcak) (Swg Corbantis)
Deathtone (67. Level Assassin)(Knight Online) Emekli...
msn: [email protected]
Life down there is just a strange illusion...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...