Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar Bazı Sorularım Olucak

jexoba

Öne çıkan mesajlar

Herkeze Selam ;

Benim sorularım şunlar cevaplarsanız sevinirim ;

1.- Recipe itemleri nasıl kullanıcam? mesela 500 SOP , 300 A.S vs. vs. bunlar var recipe için itemler tam teşekküllü hazır bunları nasıl kullanırım ?
2.- D grade - C grade crystalleri sadece dwarf lar mı yapabiliyor yoksa her class race yapabilirmi ?
3.- şu anda lvl 35 wizard , lvl 31 warrior charmlarım var ve wizard charımın üstüne Karmian Set giydirdim ama giydiriş o giydiriş eleman çok ağır koşmaya başladı speed düştü..yabancı birisi 40 lvl dan önce giyemezsin dedi bana bende seti sattım..Bu doğrumu ?
4.- Arkadaşımda denedik , Crystal Staff aldık normal bi spellbookla vurduğu damagenin yarısını bile vurmuyordu..[ Skillden bahsediyorum ] , ( lvl 37 ) Sage Staff aldık onunla book'un vurduğunun iki katını vuruyor ( lvl 39 ) Bu nasıl olabilir ?

İlgilendiğiniz için teşekkürler..

Site çok hoş ellerinize kollarınıza sağlık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jexoba, 29 Mayıs 2005 06:02 tarihinde demiş ki:
Herkeze Selam ;

Benim sorularım şunlar cevaplarsanız sevinirim ;

1.- Recipe itemleri nasıl kullanıcam? mesela 500 SOP , 300 A.S vs. vs. bunlar var recipe için itemler tam teşekküllü hazır bunları nasıl kullanırım ?

-malzmelerini toplayıp yaptırmak istedigin esyanın recipesine sahip guvendigin bir warsmith/artisana vericen o yapıcak

2.- D grade - C grade crystalleri sadece dwarf lar mı yapabiliyor yoksa her class race yapabilirmi ?
-sadece artisan ve warsmithler
3.- şu anda lvl 35 wizard , lvl 31 warrior charmlarım var ve wizard charımın üstüne Karmian Set giydirdim ama giydiriş o giydiriş eleman çok ağır koşmaya başladı speed düştü..yabancı birisi 40 lvl dan önce giyemezsin dedi bana bende seti sattım..Bu doğrumu ?
dogru lvl40da c grade giymeye baslıyosun daha once giyersen yürüme hızın düşer silahlardada miss oranı artıyo vs vs
4.- Arkadaşımda denedik , Crystal Staff aldık normal bi spellbookla vurduğu damagenin yarısını bile vurmuyordu..[ Skillden bahsediyorum ] , ( lvl 37 ) Sage Staff aldık onunla book'un vurduğunun iki katını vuruyor ( lvl 39 ) Bu nasıl olabilir ?
-crystall staff 81 m.atk sage staff 101 m.atk yanlız bunlar c grade neyse mage hic oynatmadıgım icin baskası yardım eder umarım

İlgilendiğiniz için teşekkürler..

Site çok hoş ellerinize kollarınıza sağlık...
[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yaptırmak istiyorsan, onu yapıcak ve receipesine sahip dwaflar mutlaka vardır bunlar shop açıp crafta oturuyorlar.(Giranda çok fazla sayıda). Yani vermen falan gerekmiyor yaptırmak için.Crystal olayıda silahların, setlerin,mücevharatların grade leri ne ise(D, C, B, A..) onları parçalayarak dwarflar tarafından oluşturuluyor yani direk yapılması söz konusu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

staff konusunda şunu belirteyim..ari arkadaşımızında dediği gibi oncelikle alıcağın itemin özelliklerine bak yani staff ın m.atk ın kaç olduğuna bak .ayrıca c grade kullandığın zaman b-grade bir staff alma ..sana hiç bir yararı olmaz :) dahada ağırlaşırsın :)..mage konusunda sormak istediğin başka bişi varsa sana yardımcı olabilirim..

--Nosles LvL63 spellsinger--Bartz(offical)[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
Sosyal ağlarda paylaş

Castle kapılarını, o castle'ın sahibi olan clanda isen her zama açabilirsin içeri girmek için. O clana üyeolman yeterli . Aksine kapılar clan wars'da açılmıyor yada açtırılmamaya çalışıyorlar açılınca kaleye girip düşürmeye çalışıyorlar:D
Hazine olayıda kolpa :D
Sosyal ağlarda paylaş

Castle aldiin zaman zaten sen bişi yapmıyorsun...vergiyide sen belirlemiyorsun..

Diğer soruna gelince,trial of scholar senin ilk questin daha sonta lvl37 ve lvl39 questlerini yapıcaksın .. 3 tane itemi verdiğin zaman spellhowler olacaksın[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jexoba, 03 Haziran 2005 08:33 tarihinde demiş ki:
bi soru daha ;
DE lvl 35 questini yaptım ( trial of scholar ) spellhowler yapmadı beni neden ? bi item verdi ama quest bitti bu itemi birine mi vericem ?

37 ve 39da yapman gereken 2 quest daha var onlarıda bitirdikten sonra 40 olunca classını secicen :)[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

ya anlamadığım kaleyi nasıl ele geçirecem bunun şununla alakası varmı ?

-Clan Leveli kaç olmalı ?
-Clanda minimum kaç kişi olmalı ?
-Kalenin kapısını nasıl açarım ( ele geçirmek istiyorum mesela ) ?
-Kalenin kapıları açıldı içeri girdim kaleyi temizledim onu nasıl vergiye bağlıyorum ?

Biri şunların cvbını versin yahu
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım clan lvl 3 olduktan sonra bir kaleye savaş açabiliyon .
yani savaş açmak demek o kalenin önünde duran messenger a "size savaş açmak istoyrum " diyecen :)) ve o da sana bir siege tarihi vercek .
Siege başladığı zaman 2 saat içersinde kalenin içindeki tahta clandan herhangi bir üye yada lvl 4 ve üzeri bir clansa kurduğun ittifak tan herhangi biri oturmalı . 2 saat içersinde bunu başaramassan 2 hafta beklemen gerekçek birdaha ki siege için. herhangi bir oyuncu limiti yok . yani sen tek başına clan lvl 3 yaparsın ve bir kaleye savaş açabilirsin. vergi olayını nasıl kontrol ettiğini bilmiyorum kesinlikle.[signature][hline]The AmokRunner
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada o Tahta oturduğüu anda bir oyuncu otomatik olarak siege kazanılmış oluyor ve Npc ler kayboluyor.
yani Kaleyi almış oluyorsun . Bir ittifak kurmuş olsan da diğer clandan biri tahta oturmuş olsa da farketmiyor . Kaleye kim savaş açmışsa o alır kaleyi .[signature][hline]The AmokRunner
Sosyal ağlarda paylaş

hocam KAın serverine gelirsen istedigin herseye cevap alirsin dwarf konusun 55+ warsmith ^^
ve artik itemleri baskasina vermene gerk yok private create shop kuralibiyor ^^
yani kimseye item verme
birde Bgrade item yaparken extra recipe gerekiyor yani item i craft ederken o da kayboluyor,
dedigim craft ile iligi her turlu sorunuzu sorabilirsiniz ^^

- onumuzdeki pazar gludio castle siege olcak isterseniz izlemeye hatta yardima gelebilirsiniz ^^
benide siege golem imle izlersiniz ^^

bu arada heardlis sen yasiyormusun?:))[signature][hline]EsKiYa,lvl24+ elf archer,
paragoz lvl 20+ dwarf,
MaZuT artisan olcak abisi,at kain
Sosyal ağlarda paylaş

lol kopek.... naber hahaha .

abi ne siegei bu bea ? hangi clandasın . ? alıyom haberlerini kıçına Prophet buff bot takıyormuşsun.
neyse . yaşıyoz hocam . ama artık free serverda.
kastıramam 1x den tekrar. 5 x ii benim için.
bu arada haberleşiriz. deli bir site kuruyom şu an onunla uğraşıyorum . questlerin hepsini tr yaptım bile . PM lerim hazır olunca adını[signature][hline]The AmokRunner
Sosyal ağlarda paylaş

valla artik eskisi gibi exp sorunu yok :)) deep blue bi mob kesiyorsun en az 2k exp veriyor:))
catacombs ve nercopolislerde yesil renkli moblari kesiyoruz 5k ya yakin exp veriyor ^^

bi de bizim yani sizin clan dan kimse kalmadi oynayan,suya dustu turk clani hayalim ^^ama kain serveri super bi servermis ^^heryerde,herzaman pvp :))[signature][hline]EsKiYa,lvl24+ elf archer,
paragoz lvl 20+ dwarf,
MaZuT artisan olcak abisi( oldu bile :)lvl7 craft),at kain
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jexoba, 04 Haziran 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
ya anlamadığım kaleyi nasıl ele geçirecem bunun şununla alakası varmı ?

-Clan Leveli kaç olmalı ?
-Clanda minimum kaç kişi olmalı ?
-Kalenin kapısını nasıl açarım ( ele geçirmek istiyorum mesela ) ?
-Kalenin kapıları açıldı içeri girdim kaleyi temizledim onu nasıl vergiye bağlıyorum ?

Biri şunların cvbını versin yahu

kaleye savaş açabilmek için lvl4 olmak lazım, kapıyı kırmak için siege golem en iyi çözüm; kain serverındaysan çağırıyosun MaZuT u bizzat ilgileniyor :) kaleyi ele geçirdikten sonra NPC ler aracılığla hallediyorsun herşeyi, her kale kasabasından vergi toplayabiliyor...[signature][hline]¿ lé³t «
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mazut un böyle olucagı belliydi... içine ettigimin telefonu gitti numarasını kaybettim. iş degişincede iyi ce bok oldu oyun bu oyun kasilmaz oldu biraktik. pati göçtü iyice koptuk heriften :)
hoş heardan bahsetmiyorum bile çagırdı beni terkedip gitti sonrada :D[signature][hline]Daoc : }{an©e® -> L50 Mercenary Albion/Kay
Lineage II : }{an©e® -> LvL 21 Warior/Kain (Dead One)
WoW : }{an©e® -> LvL 33 Human Warior / Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

valla hancer bey ,ben senin malzemeleri topladim duelleri falan senin gelmeni bekledim 1 aydan fazla dedim online olunca veririz ama senden ses gelmedi :P
bende biraktim mazut u C3 ile artik hic bisey bulamaz oldum,item yok crystall edip ss yapacak :)) kendi silahimi yuzukleri kupeleri erittim :)))
simdi paragoz ile oynuyorum senin dueller ve brig set ile :))
ise yarasin dimi warehousa dura dura paslandi kiliclar ^^[signature][hline]EsKiYa,lvl24+ elf archer,
paragoz lvl 20+ dwarf,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kopekolduren, 06 Haziran 2005 21:14 tarihinde demiş ki:
valla hancer bey ,ben senin malzemeleri topladim duelleri falan senin gelmeni bekledim 1 aydan fazla dedim online olunca veririz ama senden ses gelmedi :P
bende biraktim mazut u C3 ile artik hic bisey bulamaz oldum,item yok crystall edip ss yapacak :)) kendi silahimi yuzukleri kupeleri erittim :)))
simdi paragoz ile oynuyorum senin dueller ve brig set ile :))
ise yarasin dimi warehousa dura dura paslandi kiliclar ^^

hehe iyi yapıyorsun canım... bence git su spellsinger ini kas artık sende ugrasma böyle seylerle :D paranın a.q. sundur sen zaten :D ya bilmiyorum lineage dönmek pek sicak gelmiyo :D baksana yöneticileri bile terketti artik oyunu :D[signature][hline]Daoc : }{an©e® -> L50 Mercenary Albion/Kay
Lineage II : }{an©e® -> LvL 21 Warior/Kain (Dead One)
WoW : }{an©e® -> LvL 33 Human Warior / Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

haydaa terketti gitti deme yaws hancer üzülürüm bak . Bu arada senin de bırakmana üzüldüm .
Bu aada benim msni biri fena patlatmış bütün isimleri silmiş dopaç . neyse . sana özelden yollim msn i hala giriyorsan buluşuruz oralarda.Bu arada o imzada WOW diye birşey gördüm hocam . nedir bu yaws ? tamam bende oynadım ama ne bilem Shrek gibi bir oyun be güselim . :) [signature][hline]The AmokRunner

[Bu mesaj Heardalis tarafından 08 Haziran 2005 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

HANCER beye ithafen ^^
baba bakalim bu aralar bi eskiden beri hayalim olan hawkeye yada silver ranger yapmayi dusunuyorum :))
yok baba nerde yaa acliktan bitimi yiyom, hersey cook ama cok pahalli oldu senin zamanindayken 300 kurus olan sey simdi 3000 kurus oldu ^^

bu hafta sonu gludio castle siege olcak ^^
eger hosuma gitmezse hemen baslayacam :))
cunku party bulmak cok zor yaa ,dwarflari helede warsmithleri kimse partye almiyor ^^,bu lvldede tekbasima imksansiz kesemem cunku ne atk skilli var nede defense :))

ha yakarim da lvl 53 oldu ^^dun aksam ^^ bende yakinda 57 olyorum ^^
ama ticaretten exp kasmaya vakit kalmiyor
bu arada bowling de rekor kirdim 130 :))[signature][hline]EsKiYa,lvl24+ elf archer,
paragoz lvl 20+ dwarf,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...