Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dial up bir saati ne kadar allaşkına?

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

hulen hala dial upla bağlanılırmı para biriktirin fln adslye geçin son zamanlara adsl de kampanya var diye biliyorum öğrenciye. bağlantı ücretini almıyoruz fln diyorlardı araştırın bi. yazık dial up verdiğiniz paraya.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

nerde oturoyusnki
ayrıca ben tel hattının oldugu heryerde adsl var diye biliyorum yamulouyor muyum acaba[signature][hline][/b]Msn adresim
Artık bende bloggerım okuyun okutturun bende gaza gelip yazayım
karakedi demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

[Bu mesaj fastreload tarafından 29 Haziran 2005 16:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok yanılıyorsun bazı yerlede telefon olmasına hatta ve hatta çok gelişmiş semt olmalarına ragmen adsl hizmeti bulunmuyor[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fastreload, 29 Haziran 2005 16:24 tarihinde demiş ki:
nerde oturoyusnki
ayrıca ben tel hattının oldugu heryerde adsl var diye biliyorum yamulouyor muyum acaba

Dijital hat olması gerekiyo.
Dijital hat olup olmadığını da ev telefonundan cep telefonunu arayarak öğrenebilirsiniz. Eğer cepte numara görünüyorsa dijital hat demektir.[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...