Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en nadide "homo-pop" incileri [a.k.a. ema yayında...]

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

80lerde pek tanıdık olan "iki kişiden mürekkep gay grupları" tanımına uyan bir grup daha geliyor şimdi.

eskiden durum ayan-beyan değildi ama esas oğlan george michael geçtiğimiz yıllarda umumi tuvalette bir erkekle oldukça uygunsuz bir pozda yakalanınca bunların aslında sevgili olduğu tescillenmiş oldu. zaten diğer adamın grupta ne aradığı pek belli değildi, george abimiz bütün parçaları şakır şakır söylerken, diğer arkadaş popo kıvırmakla yetiniyordu. belli ki bizim george sevgilisini kıramamış :P

Wham! - Wake Me Up Before You Go-Go
Sosyal ağlarda paylaş

aha aynı tanıma uyan bir grup daha...
bunlar bu parçayı meşhur ettiler, 80lerde çok meşhur oldular. sonra kayıp gittiler pop müzik tarihinde...
bugün herkes bu parçayı bilir, ama kimin hiti olduğunu bilmez (çünkü grup elemanlarından marc almond bi kere daha tek başına yayınladı 90larda, kafa karıştırdı).
ama siz bilin, bunlar çok önemli şeyler :P

Softcell - Tainted Love
Sosyal ağlarda paylaş

en gzel programları kaçırıyorum yaa yine de bayağı pirzola yedim yazılardan bile, elinize kulağınıza sağlık.. :-p[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...