Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knightsunited.com forumları

Milamber

Öne çıkan mesajlar

bir konu var forumlarda turklerden sözler fln diye onlara cevap vermeye çalışıyorum bir kısmını ikna ettim ama hala bazı kendini bilmez çocuklar mesaj atıyor.
http://www.knightsunited.com/kuforum/viewtopic.php?t=272&postdays=0&postorder=asc&start=0
adamları uyarmaya çalıştım onlara bir kaç türkçe kelime öğrettim baba dediklerinde kızmışlar anlamını söyledim sordular sözlük oldum :) ama hala kafaları bazı şeyleri almıyor bu yüzden bi bakı verin ingilicesi güzel olan bir arkadaşa cevap yazdıralım.[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

bende o adamlara türk demeyin diyorum gennelleme yapamazsın bi millet hakkında türkler kötüdür serse birisi ya ırkçıdır ya çocuktur dedim :)
ve şidmi baktım bunlar çocuk 30lvl charı olanlar çok bilmiş gibi artizlik yapıyolar yabancı söleyince delleniyom yoksa türkleri burda en çok eleştirenlerden biri benim [signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL

[Bu mesaj hangman tarafından 29 Haziran 2005 06:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tmm ya kızmayın bana.
gittim sözlüğe baktım.
kullanmayalı 4-5 sene olmuş
en son ortaokulda yazıyoduk böyle tekilleri çoğulları ehehe.
git oku bakim güzel olmuş mu
karaladık bişeyler ama. ehiehi[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 3x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel, etkileyici olmuş mu peki?
Bu şekilde ciddi anlamda ingilizce kullanmayalı baya oluyordu. Merak ettim.
Bi de herif üstte dalga geçmiş bi nevi onu görmedim ya neyse.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

sabah saat 9 geçse ben sana ne diyeyim :)
dur şunu diyeyim.
birazcık vücudunu dinlendir (uyuyabilirsin mesela) :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...