Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage hakkında öneri?

Pyro

Öne çıkan mesajlar

paper mage diye bi hadise var flame skilli için. en çok damage flamede bu yüzden iice köklemek isteyenler paper mage yapıyorlar. paper mage nedir? - tüm statları mp ye verip , lvl1 armor giyenlere paper mage denir. bayaa saglam damageları vardır. 1 tane bile vermiceksin inte , lvl1 hp setleri giyiceksin, wizard staff kullanıcaksın yada ilerleyen lvllarda unique staff kullanabilirsin. skill olayında senin dedigin 20 galiba glacier kısmından chill açmak için ama tam emin degilim. solo yapabilmen için glacier çok önemlidir. primary skillin flamese secondary skillin glacier olsun yoksa çok zorluk çekersin. glacierde yavaşlatan büyüler vardır galiba en etkilisi chill. dogru anlamışımdır inşallah soruyu başka şey varsa sorabilirsin(bildigim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım)[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

Adam oyuna başlamamış anladığım kadarıyla.
Ama sen gözünü iyi korkutmuşsun :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 3x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

fire paper mage için sadece mp ye vereceksin . 20 fln yok öle bişi skilleride öncelikle flame verecen skill puanların lvlden yüksek veremeyeceğin için 18. lvlle birlikte ice a da vermeye başlayacaksın 18 den sonra bir fire bir ice gideceksin gidebildiğin yere kadar.sırf mp ye vereceksin lvl9 ice da chill diye bir skill çıkacak bu saldıracağın yaratığı yavaşlatır . gidecek ve önce chill atacak(açılınca tabi) ardından lvline uygun flamae büyüleri kullanacaksın.
giyeceğin kıyafet full goblin set olacak cz için sonradan konuşuruz. ha paran varsa pauldon la pad her zaman goblin olsun helmetede dagger def. alırsın ayakkabıyla botta ister mp al ister hp bonuslu +6 +7 itemler kullan pahalı olabilir o yüzden senin kullanacağı full goblin set olsun.
kullanacağın staff başta wood staff olur daha sonradan lycon staf alırsın
paper mage çok zayıftır ama koydumu kor şöle diyim 54 lvl oldum dtsye 2300 çaktığımı gördüm,golem kestim dm kestim(golem sadece rogue yanımda var) her bişiyide keserim party ile czde de yine yanımda 45 lvl ass. le gittim 55+ elinde mirage +8 olan chitin setli ass. ı kestim 1350 koydu ama 2050 hp vardı skilleri bitince hp basıyordum ayrıca 54 skiliyle drain yapıyordum 3-4 skill basıyor en yüksek damage 1350 oluyordu oysa benim her koyduğum ortalama 1000 di sonuçta yattı :D .
ama gördüğün gibi adam paper mage e 1350 vurdu üstümde 1500 buff scroll olmasa 550 hp ile geziyom czde buffsız 0 sın.mobları keserkende tahminimce full goblin setle sende 650 hp olur üstüne bide ice skillerinde kendine ac arttıran büyü var frozen shell onu basarsın öle gezer tek olrak 50 lvl a kadar çıkabilirsin. sonrası işkence :D[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DraculaVigorous, 29 Haziran 2005 05:26 tarihinde demiş ki:
Adam oyuna başlamamış anladığım kadarıyla.
Ama sen gözünü iyi korkutmuşsun :D

yok oynuyorum bayadır lvl 43 assasin va beramusta da mage hakkında hıc bır fıkrım yok ondan sormu$tum.bı bakıma magele ba$lıyorda denebılır.

bılgıler ıcın saolun ögrenmek ıstedıgımı ögrendım sayılır.ama $ımdı tek bı$ıyı anlamadım flame e verirken skill pointleri lvl den sonrasını neye veriyim? ice ve glacier aynı skill mi?[signature][hline]Pyro

[Bu mesaj Pyro tarafından 29 Haziran 2005 05:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...