Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD v1.10 Multiplayer

arcane

Öne çıkan mesajlar

dayanamadım lvl 18 yaptım. gelmeden önce radament ve den of evil questlerini yapın sam ve mans
poison explosion :) hee bi de act2 prayer merc :) aaa bi de blood golem. he bi de bone spear. ehe eğlenceli oldu oyun :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 07 July 2003 16:50 tarihinde demiş ki:
aktaramama diye bi sorun söz konusu değil
asıl tehlike buglar yüzünden karakterin patlama ihtimali
onu da düzenli back up alarak engelleyebilirsiniz[hline]

söz konusu, blizzard yetkilileri ellerinden geleni yapacaklarını ama garanti veremeyeceklerini söyledi daha geçen gün. gönüllü olarak risk alacaklar yeni karakter yapsın yani..

icq kullanıyorum da pek sık değil, burayı sürekli kontrol ediyorum. siz foruma yazın açacağınız zaman ip'yi ben sizi bulurum.. ;) saat kaç gibi düşünüyorsunuz?[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

evet duvarlar yaratıkların "LoS"ını etkilemiyo. durance of hatede potionları düzenlerken birden kafama 3 (evet 3) meteor düştü. tabiy öldüm :P

bu arada.. ben açarım ama dediğim gibi radament ve den of evili yapın siz önce..... poison explosion deli bişi oynıyınca görürsünüz :)
siz hazır olunca msg atın ben açarım yine. dün çok lag yoktu dimi?[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yaptım o questleri, poisonu uçmuş radament'in aman dikkat. iki kere öldü hireling ben kılpayıyla kurtuldum. poison'da bir bug kesin, imkansız yani 10 sn'de potionları diktiğim halde hp'mi boşaltması..

istediğiniz zaman ben buradayım.. ;)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

açtım isteyen gelebilir
karakterler lvl 18 civarı. yepyeni buildlere... :-P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

beyler
pardon abim geldi ondan başında diildim artık başındayım gelebilirsiniz şimdi.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

duriel'i kestikten ve khalim babanın bir parçasını aldıktan sonra (ben almadım mı ya anlamadım) oyunu kapattık bugünlük. jadelith sponsorluğunda :) mans ve delucian da vardı. hepsine teşekkür ediyorum yoldaşlıkları için..

cobra strike sallar ve kaba et tekmeler!

arcane patla tekrar, patlamaya doyama hatta.. :-p[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

hm ben oyuna druidle devam edeceğim. çok iyi build buldum çünkü (bkz diğer thread :))[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

durielden yedi kere reskill yedim lol[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

[Bu mesaj Jadelith tarafından 09 July 2003 13:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eski build'lerin de patlaktı zaten aradaki farkı hissedemiyorsun herhalde arcane.. :-p lvl 17'ni getirene kadar biz 40 olacağız acele et..

arkadaşlar dün paticik'e giremediğimden kendim river of flame'e kadar geldim, lvl 29 oldum. isterseniz bugün diablo'yu hallederiz beraber..

ekleme: mephisto'ya çok dikkat edin manyak olmuş, bir lightning'i 200 hp alıyor. ölümden kılpayıyla döndüm kaç kere..
[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

[Bu mesaj Sam tarafından 09 July 2003 17:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyi insanlara kotu haber vereyım ...
3 barbar gorevı gorevı yaptım 7 level ...
atlamadım ...
30.5 tim 31.4 oldum ...
utanmasam level bıle atlayamayacaktım ...
bu arada bır mıktar ıtem bırıktı bende geyık seyler ama lazım olabılır ....
+1 amazon amulet ,
o gun buldugumuz grısword ,
3 5 set parcası var ...[hline]* cehennemde yer kalmayınca oluler yurumeye baslayacak ...
* merhaba anne ben geldım ...
Sosyal ağlarda paylaş

ben diablo'yu yapmadım, (lvl 31, phoenix strike ve venom süper) beraber yaparız bu gece isterseniz. oynamayacaksanız ben kendim uğraşacağım. gerçi infector of souls ve çetesi çok sorun çıkarıyormuş.. :)

delucian sende salvation var mı bu arada?[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

ben de varım, jade buralarda mı acaba.. ulaşabilen var mı ona?

diablo nasıl bu arada? çok kastırıyor mu? mephisto gibi bir lightning'de bilet kesmesin de bize..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

fire ları cok guclu degıl (guclu ama bagırtmıyor) ...
o kusma dıyorum ben kırmızı beyaz bır olayı var o yamultuyo adamı ...
vurma sansı yuksekce (dıablo nun sana) senın ona vurma sansın en ıyı olasılıkla %65 - %70 arası falan gıbı ...[hline]* cehennemde yer kalmayınca oluler yurumeye baslayacak ...
Sosyal ağlarda paylaş

daat daat cable bir server aranıyor ...
daattt ...
bu arada meteor hala kendınden gecık 11 fıre mastery 17 meteor la 2000 cıvarı vuruyo ...
yanı klasık taktık salla meteor u meteor dusene kadar 3-4 statık meteor dusunce bum ...[hline]* cehennemde yer kalmayınca oluler yurumeye baslayacak ...
Sosyal ağlarda paylaş

blokajı ve defansı dillere destan zaten de benim malice işini görür, (-100 enemy defense per hit, -%25 enemy defense) gerçi lvl 40 olduğundan da o durum oluşuyor bir bakıma. sen açarsan salvation'ı sorun yaşamayız sanırım..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

geldim ama siz arcanenin oyununa girdinizmi diye bakıcam yoksa açıyorum ping klasik. benim druid char şu anda travincala gidiyo...[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...