Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD v1.10 Multiplayer

arcane

Öne çıkan mesajlar

ekran kartı setupuna girip 3D yazan yeri 2D olarak işaretle.ekran kartın geforce flnsa yapıyo o hatayı.oyunu 3D olarak işaretleme yani 2D olarak işaretle çalışıcaktır[signature][hline]So many times it's hopeless dark and gray
And other times it's hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

NMN
Sosyal ağlarda paylaş

hallettim tesekkür ederim simdi ben nette oynamak istiyorum char fln yapmak istiyorum nette nasıl yapacam buradaki arkadaslar ip ile giriyomus galiba bide baska oyun serverı varmı diabloda?kısacası arkadaslarla oynayabilmek icin charı host gameden mi acacagım?

not:1.10 patchi yükledim bu seferde cd yok cd yi koyun diyor crack olayını oyunu yüklediktan hmn sonra halletmistim.

[Bu mesaj vengefuler tarafından 24 Şubat 2005 15:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

crack yapsanda aliyor 1.10 u.Cok garip ama ole[signature][hline]Fegro, 10 Şubat 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
Boya kitabı WoW un hevesi bitince gelirim

Mandooo, 13 Şubat 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
bi bilimsel olay daha var...erkekler anneleri gibi kokan , kadınlar ise babaları gibi kokanlara karşı hassaslar...artık ne kadar iğrenç kokuyosak kimsenin ilgisini çekemiyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
LOD 1.10 serveri açılmıştır:)
yaklaşık 2 saat açık kalacaktır,girecekler msn den msj atsın önce:
seviye:nightmare
ip: 195.142.52.186
msn: [email protected][signature][hline]from exile...

[Bu mesaj Dark_Soul tarafından 24 Haziran 2005 11:09 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Dark_Soul tarafından 24 Haziran 2005 11:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...