Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD v1.10 Multiplayer

arcane

Öne çıkan mesajlar

gördünmü sen söle dedin yeni ben sana dedirttim :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm
burizonla alay ediyolar
lvl 73 burizonla..... normalde baalı çok rahat kesen burizonla. hmm. şimdiiii, tabii, oyun zorlaşmış biraz. hele hele 300 koyan 20 tane burning undead archerın 3 okunda ölecek olmanın verdiği his daha da hoş.

çok zor hell.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

biz çok abartıyoruz? lvl 74 whirlwindci + lvl 73 burizon (ikisi de solo hell i bitirmiş) bloody foothills i players 2 de (değiştirmeden yani) bitiremedik. immune mimmune bişi değil, en adi monsterin bile 4000 filan canı var!?!? he tabii benim 800 life var adamlar 3 vuruşta öldürüyo o da var.
* Edit: Jadelith abartı unsurunu sansürledim :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

[Bu mesaj Jadelith tarafından 06 July 2003 20:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 06 July 2003 19:45 tarihinde demiş ki:
biz çok abartıyoruz? lvl 74 whirlwindci + lvl 73 burizon (ikisi de solo hell i bitirmiş) bloody foothills i players 2 de (değiştirmeden yani) bitiremedik. paso ölüyoduk çünkü?!?! immune mimmune bişi değil, en adi monsterin bile 4000 filan canı var!?!? he tabii benim 800 life var adamlar 3 vuruşta öldürüyo o da var.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

lvl 74 de 800 life cok az[hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

bir de şöle bi bug var..
hellde ww life stolen yapmıyormus..
arkla beraber oynadık, deli oldu..
nightmarede sorunsuz calısıyor ama..

bu sorunu yasayan oldu mu acaba barbarıyla?

bir de birileri hell acsa da oynasak bari :)

[Bu mesaj CEDAY tarafından 06 July 2003 20:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyide 5 kişi gidersen daha da zor olmazmı :P
olm g*tümüzden kan aldırlar ciddi ciddi bi de hell bloody foothills da burning skeleton archerın işi ne biz çözemedik kaç kere geçtim ordan hiç görmemiştim patch ile çıkan bişimi bu?[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

eheh yenı char actım ...
normal act 2 hor stafın shaft ını anca aldım lvl 18 ım ...
eskıden 1 kere bıle olmezdım suraya gelene kadar ...
neredeyse 15 defa oldum ...
ozellıkle poıson OHA dedırtıyor ...
tam emın olmamakla ZEAL bug ı hala sahane bır sekılde yerınde duruyor (%95 vurma sansıyla 5 te 0 vurma olasılıgı (1/20)*(1/20)*(1/20)*(1/20)*(1/20) ayıp yanı )...
sehre her gırıp cıktıgınızda bazı yaratıkların zorlugu degısıyor sankı (kalınlasıyor gıbı)...
terledım oynarken ne dıım ...
hele resıstler hepsı 20 kıvamında ama sankı hell de -70 falan gıbı davranıyorlar ...
keza POISON bız kullandıgımızdada abartı guclu ...[hline]* cehennemde yer kalmayınca oluler yurumeye baslayacak ...
* merhaba anne ben geldım ...
Sosyal ağlarda paylaş

evet poison nirvanaya ermiş poison explosion kullanıyosun saddam hüseyinin bombalarından daha iyi valla[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 06 July 2003 17:14 tarihinde demiş ki:
sam sanane yahu multiden başlarsak ne olacak
blizzard sana bize single kastırmak için para mı ödedi

abarttığın kadar da zorlaşmadı oyun

sadece senin buildlerin patladığından sana daha zor geliyor[hline]they say...                                         
when you hunt the engineer-
the engineer also hunts you!

sen vakti kıymetsiz insan olarak tabii milyon milyon exp'lerin gitse oralı olmazsın, ben sinirden bir hal oldum lvl 87 adamım 15 dk'de 3 kere ölünce. ve ben abartmıyorum, b.net forumlarına bak sen de gör. zorluğu çok bulmayanların kesin ya hackli ya da über düber karakter ve eşyaları var. %75 dmg reduction ve 75 resist ile ölenler çok hell'de. önce single'da denemeleri konusunda uyardım ki iyi yapmışım, arkadaşlar görmüş önce kendileri..

benim build'lerim patladıysa neden sen öldün tekrar tekrar bugün? :) "duriel hava cıva" mealinde konuşuyordun bir anda vazgeçtin.. :-p

biraderler oynayacak mıyız bu akşam?[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

ben oynamak istiyorum burizon patladı var mı böle bişi ya!!
onu yapmak için nası kastık yatakhanede bi allah bilir :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...