Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD v1.10 Multiplayer

arcane

Öne çıkan mesajlar

said:
arcane, 11 Aralık 2004 22:50 tarihinde demiş ki:
bir sürü karakter var.editsiz.dupelu.bazı itemları başkalarından aldım onlar hile yaptıysa bilemem ben dupe dan öteye gitmedim ki bence dupe oyunun özelliğidir hehe.

biz halk arasında lamer diyoruz burada bahsi geçen insan örneğine.. :horace:

lol kendimin ve klanımın prensipleri gereği coop bile oynamam mümkün değil dupe'lü hedelerle, sen ki işin ticaretine girmişsin.. :-p

eğer diablo 3 de 640x480 sınırıyla çıkar da 800x600'e geçmek için (bugün 800x600 oynanan oyun kaldı mı onu da sormak gerek, d2 ilk çıktığında bile -2000 yılı- 800x600 sınırı getiren oyun hatırlamıyorum ben) expansion beklersek güzel olur değil mi? :rock:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler server kurucaz 2 kişiyiz...level 56 paladin...63 sorcerers(sanırım) gelin nightmare act 5...baal a kadar kasacaz...çabuk cevap verirseniz iyi olur 5 buçuğa kadar beklicez...[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

save ini kopyalayıp itemlarını başka adamlara atmak sanırım..yani diablo da öyle...[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!

[Bu mesaj Mandooo tarafından 15 Aralık 2004 19:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
deep_thinker, 15 Aralık 2004 19:07 tarihinde demiş ki:
hmm, bunu yapmayan var mıdır ki?:P

şahsen ben yapanla oynamam bile.. :) (yani karakterlerimi coop oynatmam dupe'lüyle, benimki de haram kazanca bulaşmış sayılır :-p )

lady of liposuction süperdi doggy.. :lol:

blizzard kesin bişileri yarım yamalak bırakır ki bütün sistemi baştan sona değiştirsin yamalarla, "vaov adamlar amma support veriyor oyuna" havası doğsun.. ben heriflerin kasten dengesizlikleri bırakıp çözümlerini içeren yamaları yedekte tuttuklarına inanmaya başlayacağım biyolojik silah antidotu misali.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

mandoo server acinca ipyi girsene buraya
bu arda oynamak isteyen varsa sabaha kadar server acabilirim
nightmarre act3 de olan bi paladinim var lvl49
bide ezik necro var hell act1 de ,ama o cok ezik oluyor hemen hehe
server acmis olan ipsin yazsin :)
acik server yoksa oynamak isteyen cikarsa ben aciim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 16 Aralık 2004 00:54 tarihinde demiş ki:

blizzard kesin bişileri yarım yamalak bırakır ki bütün sistemi baştan sona değiştirsin yamalarla, "vaov adamlar amma support veriyor oyuna" havası doğsun.. ben heriflerin kasten dengesizlikleri bırakıp çözümlerini içeren yamaları yedekte tuttuklarına inanmaya başlayacağım biyolojik silah antidotu misali.. :-)

Yok daha neler...[signature][hline]horacegoesskiing, 08 December 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
yemişim mantığı. aksiyon varsa ben de varım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 16 Aralık 2004 02:32 tarihinde demiş ki:
S.A.M. metin ol.. hayatın boyunca dupeçularla oynadın..acı ama gerçek..

herhalde o tek kişi sen oluyorsun, o hataya bir kere düştüm ama hayatım 3 günden ibaret değilse "hayatım boyunca" tanımı işkembeden sallama.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

valla cok ciddiye almadan oynuyorum ben 2-3 saattede canim sıkılıyor zaten maksat muhabbet olsun . ged ve arkadaslariyla gecen cumartesi takildiydik biraz guzeldi .

siz yeter ki diyin "get in position and wait for my go" ^^[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...