Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tüm MMO'ların pazar payları. Çok ilginç.

sostizm

Öne çıkan mesajlar

sadece lineage 1 in 3-4 milyondan fazla oyuncusu vardı geçen senelerde. 2. çıkana kadar,
onların bir kısmı 2 de oynuyorsa ve yeni oyuncularıda katarsak normaldir.

wowun 1.5 milyon civarı olması lazım çinde de çıktı geçenlerde, 2 ye doğru gidiyordur. (hatta gitmiş).

ffxo un gene 1.1 milyondan fazla useri vardı wow çıkmadan önce, düşmüş olması normal şu an.

ayrıca benim bildiğim bu site nerdeyse 4-5 senedir bu oyunların istatistik rakamlarını veriyor, yani burası doğru değilse hiçbi yer doğru olmamaz.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - Life - NwN-II
Let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair

[Bu mesaj Norak tarafından 15 Haziran 2005 12:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
moriteri, 15 Haziran 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
neden "excluding ragnarok online" onu çözemedim... abartı fazla oyuncu mu var ragnarok da???

evet, benim bildiğim bayaa bi oyuncusu var hemde.. ama onunn için mi yazılmış bilemiyecem[signature][hline]Grom_Hellscream, 13 Haziran 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
ada buluşmasında paintball mı olcak?!?!?

[b]DeSo[b] Was Here!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Norak peki Eq1 de 700k account war desen bunların 200 250k sı de aktif olsa geriye kalıyor 350 400k user

wow uda 1.5 milyon kişi oynuyo varsaysak...

4XEverquest Payı = %20 yapar

peki tamam bunu anladık Final Fantasy e göre ayarlıyalım.

Demişsin 1.1 kişi

ozaman yapar bu 3XEverquest Paydası = %15

ama final fantasy %7 küsür

kısacası kolpa inanmayın...[signature][hline]Kaptan Fistan ve Tayfası Erutan
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün mna godumun çinlileri ve korelileri lineage2 oynuyo ondan öle o. Hepsi böle
001JamesBond, 002JamesBond .... 100Jamesbond gibi nickler alıp sağa sola koşup milleti rahatsız edip sonra
OHİHOHİHİOHİOİOHO die gülüyolar.

Lineage in durumu cehennem gibi..[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

bedava serverlari saymalarini için ne gibi bir neden var ki :P bunlar doru bence çünkü lineage 1 ve 2 gerçekten çok oynanan bir oun ve sürekli kendini tekrarlamaktan kaçmak için sürekli c paketleri çikiyor bölece insanlar SIKILMIor sürekli yenilikler sürekli gelisen grafik baska ne ister insan ?[signature][hline]Ölümün sessizliğindeki deli eşeklerin buluştuğu noktada seni bekliyorum...
Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...