Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bosslar tank

Arma

Öne çıkan mesajlar

Arakdaş sölemeişti ciddende öle en sağlam wariirora (+7fullshelset var glovesu saadecce +7chitin ve bu adamda full unique pendant var)3k-3.5k araaası vurdu:)adaaamınazcık canı kaldı yani bidaaaha üüüfürse ölcekti yani sonuçta riskli bir boss uzaktan mge veya okçu ile öldüreceksin bide debufferun oloması lazım en iisinden...[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Armas2, 27 Haziran 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
Ben diezde daha tank olup tk kesen görmedimde bu yüzden sordum. Ne kadar zor olduğunu kestirmeye çalışıyomda.

diez'de bir sefer gordum ben tank ile kesildigini. onu da 4-5 ay once felan blood yapmisti..[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle anlatiim, 3 tane Full healer iyi olur 1 tane full debuffer.

Zaten TK nin defansi Talos'a oranla daha düşük olduğu için daha fazla dmg veriyorsun TK ya..

TK'ya torment-massive- parasite atiyorlar, diger healerlar da seni spam healliyor. 2 tane drainer olsa çokçabuk biter. Drainerlar vampiric attıktan hemen sonra town çekiyorlar. Sonra blood drain atıyorlar bi daa town çekiyorlar.. Zaten geriye bişe kalmıyor...[signature][hline]Fuck all scammers!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 27 Haziran 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
bu arada knixue bize tank tecrubesini anlatabilir :D diez'de tank denemistik ama sanirim birazda iyi organizasyon gerekiyor.

Massive gittikten sonra tek vuruşta alıyo. :lol:

[Bu mesaj Knixue tarafından 27 Haziran 2005 17:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

burda yorum yapacağını bılfdığım ve yorumunn doğruluğuna ınanacağım yegane sahıs Murtazadır adam her turlu seye tank olmustur kahrolası teror eylemı sonucuı hacklenmeseydı yıne de olurdu konus mıtcım soz snn senden baskası bu olayı acıklayamaz tam:D[signature][hline]=======>:::NvM:::<=======
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...