Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adls Taban Hızı 512KbS??

khalad

Öne çıkan mesajlar

Aslında bu geçis Mayıs ayına kadar yapılıcaktı hatta turktelekomda acıklamıstı ancak geçiş yapılamadı.Bende geçnlerde bir forumda dolasırken görmüştüm Gaziantepte birisinin hızı 512'e cıkarılmıs hatta hız testinin ss ni falan yayınlamıs onun dier arkadaslarında falanda olmuş bu yüselme bende merak ettigimden actım topitopu ztn dier sehirlerdede bu geçiş varmı die...[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver, 27 Haziran 2005 21:57 tarihinde demiş ki:
ya adamı hasta ediyosunuz, kaç tane topic açıldı, sallama bunlar, artış filan yok

olunca resmi sitesinde zaten duyurur. nedir yani insanları boşa umutlandırmak, sıkıldım ya
her konuya he he oldu şeklinde mesaj atan sensin zaten. umutlandığın fln yok demek doğru olur bu durumda. ayrıca konu başlığında soru işareti var. bu tip bir tavır sergileyecek bir durum yok yani. zilyon tane açıldı zilyon tane daha açılacak. bir çok konuda bu böyle oluyorda bir tek bu mu batıyor.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

daha yeni bu konuya atmışım he he olduyu
hemen her konu nasıl oluyor

evt rahatsızm nisan ayından beir bu konu konuşuluyor, onlarca topic açıldı, demekki sabrım bu topicte tükenmiş.

diğer açılan topiclerdeki mesajlarıma bakarsan azda olsa artıcağı umudunu taşıyordum ama artık baydı bu konu

istemiyom kardeşim zorla mı benimki 256k kalsın

resmi duyuru yapılınca yeni topic açar kutların onlarca topic te sayfalarca tartışıldı.

eevt verilmesi şart olmayan tepiler verebilirim; eğer daha önce açılan bir konu olduğu halde yeniden açılması gerekli olmayan bir topic açılmışsa[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadas biraz sinirli sanırım o yüzden cevap verme geregi duymadım bu topicten hoşlanmıyorsa birşey yazmakta zorunda degil ancak nereye baksam arkadasın yazıları olumsuz belkide onun karakteridir.Neyse ilgilenen arkadaslara teşşekür ederim.GElecek mesajlar beni mutlu edicektir :)[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
khalad, 27 Haziran 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
Arkadas biraz sinirli sanırım o yüzden cevap verme geregi duymadım bu topicten hoşlanmıyorsa birşey yazmakta zorunda degil ancak nereye baksam arkadasın yazıları olumsuz belkide onun karakteridir.Neyse ilgilenen arkadaslara teşşekür ederim.GElecek mesajlar beni mutlu edicektir :)

evt biraz sinir var ama karakterim deildir.

şimdi benim bu topice karşı cinsel bir ilgi duymamamın sebebi, daha önce defalarca karşılatığım ve kabak tadı veren muhabbeti içermesi.

buna da tepkimi dile getiririm

çünkü herhangi bir yetkilinin deil, arkadaşının dediğine göre topic açıyosun

şimdi ben sana msn den farklı nickle forgiver gay miş diye bir mesaj atsam bunun için de topic açarmıydın.[signature][hline]be the vanquisher, to forgive

[Bu mesaj forgiver tarafından 27 Haziran 2005 22:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bilgilendirme amacıyla hepimizin sevindirecek bir haberi alıntı yaparak sizlerle paylaşmak istiyorum.
Medya24’e özel açıklamalarda bulunan Ulaştırma Bakanlığı Basın Müşaviri Mehmet Akif Sam, 1 Temmuz’dan itibaren en düşük ADSL bağlantı hızının 512 olacağını ve mevcut 256 bağlantılı abonelerinin yeni bir tarifeye maruz kalmayacağını müjdeledi.
Türkiye’de şu anda 600 bin civarında ADSL abonesi bulunduğunu ifade eden Sam, 2005 yılının sonuna kadar bu rakamın 1 buçuk milyona çıkacağını ifade etti.

Türk internet kullanıcısın ADSL hatlarına büyük ilgi gösterdiğini belirten Sam, “ Türk Telekom mevcut altyapısını Avrupa standartlarına çekmek için yoğun çaba sarfetti. Bunun meyvesini de 1 Temmuz’da göreceğiz. Artık internete girmek daha keyifli ve hızlı olacak.”dedi.

1 Temmuzu Bekleyin.[signature][hline]ok dale
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...